• hergün bir rezilliğe adını yazdırabilen ve bu seriyi başarılı bir şekilde yürüten platform valla helal olsun.yarın ki rezalet başlığını merakla bekliyorum okumak için.
  • fiilen battığı söylenen şirket ama sipariş ve para almaya devam edip birçok insanı mağdur ediyor.
  • 2020 senesi hala istanbul bilişim başlığı ulan son kez söylüyorum 200-300 tl ucuz diye apaçilik yaparsanız böyle girer dağ başı mı mekan basmaya gidiyorsun işyerine 3 5 kuruş için ver hukuka hakkını ara adam yine efendi sopa göstermiş ben olsam mekanımı basmaya gelene göstermem direk götüne sokarım
  • internetten yüksek bedelli alışveriş yaparken sırf 20 lira az ödemek için firmayı araştırmayıp sazan gibi atlayanların hak ettiği rezalettir.

ıstanbul bilişim biraz arastirdiginiz zaman ne kadar tokatçı olduklarını çok kolay bulursunuz
  • firmanın değil, onlara çanak tutanların rezaletidir. aylardır bu kadar insanı mağdur eden, satmadığı ürünün parasını çatır çatır alıp ürünü göndermemekte ve parayı iade etmemekte ısrarcı olan dolandırıcı firma yetkililerinin arkası o kadar güçlüdür ki, bir iki gün önce haber bültenlerinde kesinlikle adları geçirilmeden "bir teknoloji firması" sıfatıyla yer bulmuşlardır.

kolaydır bu memlekette insan dolandırmak. hiçbir hukuki yaptırımı da olmasa gerek ki, bu şerefsizler her yeni günde yeni bir rezalete müdahil oluyorlar.

kapıdaki kilide güvenip dışarıdaki kalabalığa sopa gösteren toraman da biliyor ki o kalabalığa ceza gelir, bunlara gelmez.

yazık, çok yazık...
hesabın var mı? giriş yap