şükela:  tümü | bugün
 • sabır ve dua ile uygulaması 3. seansının başladığının habercisidir. önce sela ve dua, sonra alkış, sonra bakanın twitter video paylaşımları ve yeni vaka ile ölüm sayıları, kolonya ve kapanış.

  şunu buraya bırakalım:
  (bkz: covid-19 ölümlerinin farklı raporlandığı iddiası)
 • şimdi bu cuma selası mı yoksa virüs selası mı?

  biz neden her musibette sela okumaya başladık? darbe olur sela okunur... salgın olur sela okunur... ne lan bu? musibet shield mı?

  hadi milletle taşak geçiyorsunuz anladık da, bari inandığınız tanrı ile taşak geçmeyin lan.
 • ne olduğunu anlamaya çalışıyordum.

  başladı çoktan. ancak inanan ve inanmayanlardan özür dileyerek, bunun virüse karşı reel bir engelleyiciliğinin olmadığını söylemek zorundayıım.
 • kurbak keserken okunan ilahi ile devam etti ankarada iyice delirtecekler milleti
 • [diyanet şikayet/öneri https://www.diyanet.gov.tr/…11026/istek-ve-oneriler]

  şikayet için burdaki mail adreslerinden birisini tercih edebilirisiniz ya da doğrudan cimer'e gürültü temalı bir şikayet oluşturabilirsiniz.

  kimse 3-5 kişi istedi diye çok rahat televizyondan radyodan youtube'dan ya da herhangi bir çağdaş yolla eşlik edilebilecek dini ritüeli tüm ülkeye dayatma hakkında sahip değil.

  evet size huzur veriyor olabilir. o zaman içinizden dua etmeyi öğrenin, bu kadar basit. kimse siz allah'la iletişim kurmayı beceremiyorsunuz diye sizin şovunuza maruz kalmak zorunda değil.

  edit: tanım: insanları rahatlatmak yerine geren siyasal islamcı şovu. insanları rahatlatmak istiyorsanız. işten atılmayacağanın, maaşının yatacağının yarın sokağa çıkmasına gerek olmadığının, devletin yedek akçesinin bu günler için hazır olduğunun garantisini verin!
 • artık sinir bozmaya başlamış uygulama.

  madem yapılan bu uygulama, moral tandanslı;

  bence yarın da, fenerbahçe marşı okunsun!

  malumunuz, her gün aynı ilahi milleti sıkar...
 • her perşembe okunuyor arkadaşlar
 • birazdan alkış seslerimizin bastıracak olduğu şeydir!

  not : mesaj kutumu boş yere işgal eden yobaz dallamalar şunu demiş ; senin de selanı okuyacaklar günü gelince o zaman da alkış tutarız sana blablabla
  öncelikle benim müslüman olduğuma nasıl bu kadar eminsin bu 1!
  2.si ise kimse arap böğürtüleriyle zorla kafa sikemez!
  hiç bir halta yaramayan diyanet ve avaneleri , her akşam 21:00'da sağlıkçılara destek alkışımızı bu şekilde manipüle etmeye çalışıyor! yemezler!
  sıkıysa 3 ay boyunca maaşlarınızı sağlık çalışanlarına bağışlayın da görelim, hariçten gazel okuyup yavşaklık yapmayın!!
 • işe yaramazların rahatsızlığı bitmek tükenmek bilmiyor.