• insanlar gayet güzelce mesafeli olarak kuyruğa girmiş bekliyor sırasını. ben de sandım ki içeriye hücum ettiler izdiham oldu falan.

gayet normal ve insani manzaralardır.
  • sosyal mesafeye nispeten uyulan görüntüler. ek olarak;
    (bkz: millet aç aç)
    (bkz: teşvikiyeli siyasal islamcılar)*
    (bkz: suadiyeli siyasal islamcılar)*
  • mesafeye uyulduğunu gördüğümüz görüntülerdir. ayrıca avm dışındakiler cadde mağazası olup insanlar açık havada beklemektedir, bütün işyerleri tıklım tıklım doluyken, herkes işe gittiği için toplu taşımalar kalabalıkken, açılışlar mitingler gırla giderken bu görüntülere takılmamak gerekir.
  • marmara forumda da benzeri görülen görüntülerdir. diğer mağazalarda 1-2 müşteri var yok ama zara acayip. ciddi indirim yapıyorlar herhalde .
  • korona başladığından beri pijama hariç hiçbir şey almadım. zaten giyemiyoruz niye boşuna para harcayayım.
  • gayet de medeni şekilde mesafeye uyularak sırada bekleyenlerin oluşturdugu goruntulerdir. tek derdi bütün milletin evde kendisi gibi ezik ezik oturmasını bekleyenleri asosyalleri üzen goruntulerdir..
  • yerde yemek yiyenleri gördükten sonra bu görüntüler beni şaşırtmadı. insanımız bir şekilde her ortama uyum sağlayabiliyor. ülke virüsten kırılırken bu riski alıp o ortama girme cesaretlerini tebrik etmek gerek.
  • insanlar şu zamanlarda bu kadar yeni kıyafet alma motivasyonunu nereden buluyorlar anlamış değilim. bir yere gitmiyoruz, evde oturup duruyoruz. evet tabii ki sonsuza kadar böyle olmayacak ama, nedir bu alışveriş hırsı? aynı şeyi, sürekli kıyafet siparişi verip "linki kaydırın" diyen "influenza"lar için de düşünüyorum. tüketim hastaları...
  • dikkat çekilmek istenen nedir anlamadığım görüntülerdir.

girmeden önce izdiham bekliyordum ama gayet sosyal mesafeye uyulan bir görüntüyle karşılşatım

bir sıkıntısı olmayan görüntülerdir
  • avm'lere bakanlık tarafından şuan müdahale edilmeli. acilen insanlar tahliye edilmeli! daha ne kadar göz yumacaksınız bu virüsün yayılmasına!
hesabın var mı? giriş yap