• geç gelen baharı sikeyim agresyonu bu nerede görsem tanırım.
  • 5 kere izledim. ya ben yaşlandığım için el hareketleri değişti ya da kör olmuşum.
  • alttaki yorum efsanedir.
    "bu da bir şey mi bizde adam küfrediyor herkes alkışlıyor aq"
  • tesadüfen televizyonda yayinlanirken canli olarak izledim youtube üzerinden.

imza için masaya davet ediliyor kendisi, masanın üzerinde kalemlik filan var, onlari kenara almaları için yapıyor el hareketi denilen şeyi. masayi süpürme hareketi gibi bir şey yani....
  • yelpazeyi vereceksin eline mangalı yellesin dursun. eli yatkın görünüyor epey.
  • kralda olsan içinde avamlık varsa saklayamazsın.

kurbağayı tahta oturtmuşlar yine çamura atlamış
  • atatürk sağolsun bizi şöyle mezbeleliklerden kurtardı.

kral, kraliçe, prens, halife bilmem ne besle işin yoksa. en azından millet paşa paşa oy veriyor seçilen seçiliyor.
  • öyle tumturaklı bir hareket değil de ingiltere'nin yeni "vitrin yüzü"nün mendeburluğuna dair ipucu verebilir. sömürgeci bir ülkenin imajı açısından kraliçesinin güler yüzü sempati puanları topluyordu. böyle aksi mizaçlı bir kral, sınırları dışında olduğu kadar içinde de okları monarşiye yöneltebilir. o zaman geldiğinde monarşi son mu bulur, yoksa bu amcayı istifa ettirip sıradakine mi yer verir; bilmem. ama kaprise çok müsamaha göstereceğini sanmıyorum.
  • götündeki boku tutmaktan aciz heriflerin kral olduğu dünyadır bu
  • kral hareketmiş yalnız.
hesabın var mı? giriş yap