• bir aynaya baksa neden chp'nin kazanamadigini anlayacak mallarin yaptigi gereksiz tespit.
  • aynı zamanda mendil de satıyorlar. al ulan al sana 3 tanesi 1 lira.
    (bkz: ağlama melis)

çok zor di mi lan ahahahahahahahahahahahah.
    şimdi de: hadi bi siktir git.

tanım: konuşmak yerine sıçanlar olduğu sürece devam edecek eylem. zira, inancımız gereği, temizlik imandan gelir.
  • akp'yi sevmem ama bunlar nasıl konuşma allah aşkına. birbirimize nereden vuracağımızı şaşırdık. bizi bu hale getirenler utansın.

(bkz: insanlık onuru)
    (bkz: 404 not found)
  • hangi işte çalışırsa çalışsın dün ak partiye oy veren 20 milyona yakın insan sayesinde bugün türkiye'de azınlıkta kalan ama az sayıda olmasına rağmen rahatsızlık yaratan parazit gibi bazı insanların içindeki pislikleri dökmesine vesile olmuştur.
    aferin, aşağılamaya devam edin bu ülkenin güzel insanlarını. gün gelecek sayıca da azalacaksınız, sesiniz de çıkmayacak hiçbir platformda.
  • mesele tuvalet temizlenmesi değil benim öz amcam da almanya'da tuvalet temizleyerek geçimini sağlamıştır ve bunu gurur duyarak anlatır. ancak dün facebookta gördüğüm taşeron işçi tuvalet temizleyen arkadaşım akp'ye verdiği oyun fotoğrafını çekip koymuş. gel de çıldırma. çocuğu doğduğunda para toplanmıştı durumu kötü diye. şimdi o çocuk 18 yaşına geldiğinde devlete borçlanacak 850 liralık maaşla hayatını sürdürmeye çalışacaklar 4 boğaz. bak ali ağaoğlu verir anlarım hatta vermese salak derim ama bu tip adamlar verince delleniyorum herşey müstahak amk.
  • bundan gocunmuyorlardır.
    en azından bu ülkeye bir fayda sağlıyorlar ,başlık sahibi gibi zibidilerin aksine.
  • (bkz: eğitim seviyesi arttıkça bize güven azalıyor)

taner yıldız söyleyince bi şey yok, isyanim var ulaan söyleyince auv! ne auv amına koyim?
  • bugün okullar neden tatil edildi sorusunun cevabıdır.
  • işçi devleti isteyen gomünistlerin zoruna gidiyor. seçkinci kapitalistsiniz işte olm. kabul edin de siz de rahat edin millet de etsin. sayınız da giderek azalıyor; demografik nedenlerden dolayı. bence biraz dikkat edin; zeka kullanmaya çalışın; hakaret değil
  • alın teriyle parasını kazandığı için ayıp değil, hak yiyenlerin arkasında durduğu için ayıptır.
hesabın var mı? giriş yap