• eğitim birliği: 54 üncü mknz.p.tug. kh. ve kh.bl. / edirne merkez / edirne

esas birliği: 54 üncü mknz.p.tug.k.yrd.liği 2 nci mknz.p.tb. 2 nci mknz.p.bl. / edirne merkez / edirne

statü: kisa dönem er

sınıf: piyade

yukaridaki sonuçlarla aralarina katildiğim yazarlar topluluğu. bilgilendirebilecek olan yazarların bilgilerini bekliyorum.
  • eğitim birliği: mebs okl. ve eğt.mrk.k.lığı kh. / ankara mamak / ankara
    esas birliği: tsk isth.okl.k.lığı / ankara yenimahalle / ankara
    celp grubu: 1
    statüsü: kısa dönem er
    sınıf: piyade

not: özellikle esas birliğim olan istihbarat okul komutanlığı hakkında bilgisi olan varsa lütfen yeşillendirmekten çekinmesin.
  • eğitim birliği: mebs okl. ve eğt.mrk.k.lığı kh. / ankara mamak

kuvvet: kara kuvvetleri komutanlığı

celp: kasım 2013

esas birliği: gnkur.kh. ve des.kt.gr.k.lığı hiz.tb 2.nci hiz. bl. (msb) ankara / çankaya

kısa dönem er, piyade

yardımlarınızı bekliyorum.

bir de teslim için 4-7 kasım arası deniyor, 4'ünde giden ile 7'sinde gidenin askerlikleri 7'sinde başlıyor gibimi sayılacak yoksa 4'ünde giden keko gibi 3 gün fazla mı yapacak askerlik, bu konuya açıklık getirirseniz sevinirim.

edit: silüsten öğreniyormuşuz gidiş tarihini ama erken gidenlerin herhalde ustalıktan düşecek günleri.
  • acemilik: manisa merkez
    usta birliği: kıbrıs güzelyurt.

varsa aynı yere düşen mesaj kurumu yeşillendirsin.

tanım: birlikleri az önce belli olan yazarlar.
  • an itibariyle edevlet hedesinde "bu hizmet geçici olarak kullanıma kapatılmıştır." ibaresi gören yazarlardır. yapacağınız işi sikeyimdir.
  • askerligini jandarma olarak yapacak arkadaslara tavsiyeler: #26492308
  • acemilik istanbul bayrampaşa, usta birliği istanbul beşiktaş olarak katıldığım topluluktur.
  • acemi: 3 üncü p.eğt.tug. kh. ve kh.bl. / antalya merkez / antalya

usta: 7 nci kor.k.lığı kh. / diyarbakır merkez / diyarbakır

totemi antalya diye yaptık, usta demeyi unuttuk hep ondan.

diyarbakır'da bulunan, gören, ucundan bulaşan arkadaşlar bir mesaj atarlarsa sevinirim.

malum tavsiyeye çok ihtiyaç var
  • eğitim birliği: 55 inci mknz.p.tug. kh. ve kh.bl. / kırklareli merkez / kırklareli

esas birliği: 55 inci mknz.p.tug. k.yrd.lığı 2 nci mknz.p.tb.kh. ve kh.bl. / kırklareli merkez / kırklareli

kısa dönem er / piyade olarak aralarında bulunduğum topluluktur. bilen eden, tecrübeli olsun, gidecek olsun herkes kutumu yeşillendirebilir.
  • ankara da mamak da acemilik yapıp hatta üstüne ankara da çankaya da devam edecek arkadaşlar varsa gerçekten çok mutlu olurum. ayrıca bu ankara mamak neymiş arkadaş herkesin acemiliği orada. umarım rahat bir yerdir.
hesabın var mı? giriş yap