• benim. işim de var ünvanım da. evet mesaide orda burda çok ciddiyim.
    ne yapak be oturup soba başında kestane mi pişirelim.
    bırakta biz de soytaralım, kendimizi ifade edelim ergen liseli.

edit: başlık başa kalmış.

edit2: hala yaşayıp yaşamadığımı merak edenler var :)

edt3 yaşıyorum. merak edenlerin gözlerinden öperim. yaş 51
  • emeklilik için gün dolduran yazardır, sonrasında entrylerini sıkıştırıp yedekledikten sonra emekliye ayrılırlar.
  • sözlüğün kutsal bilgi kaynağı olması açısından bence sözlüğe en faydalı olan insanlardır. yaştan dolayı diyorum, hem tecrübe var hem de 20'li yaşlarındaki bir insana göre bilgi fazlalığı var. evet, saçmalıyorum, farkındayım.
  • cogunlugu sozlugu halen takip etme nedeni olan insanlar.
  • bir şekilde üniversite ya da lise yıllarında sözlüklerde yazmaya başlamış yazarlar, hayatın bir parçası olarak burada bulunan insanlardır.

iş yaşamları, evlilik yaşantıları bir yana burada yazmaktan zevk alırlar.
  • bülent ersoy'un erkek halini, sadi ırmak'ı, tasoyu, voltran'ı, siyah beyaz televizyonu, tasoyu, ibo ile güllüşah'ı, yılmaz güney'i, zeki müren'i, tasoyu, öys'yi, yeni anayasanın oylanışını, clementine'ı, tasoyu, hababam sınıfını, tarık akan'ın yakışıklı dönemlerini, tasoyu gören bilen insanlardır. tasoyu demiş miydim?

edit: evet annem, taso doksanlar. onlar çocuk değildiler, taso sonra ortaya çıktı. doksanlardan bahsederken sürekli ''ımm taso'' denir ya, ona atıfta bulunmaya çalışmıştım aklımca. ancak uyarı üstüne uyarı alıyorum. asdfgh.
  • kirve olabilir.
    yani sart degil ama
    20 yasinda olup sozluk yazari olan insanin kirvesi olabilir
    ucundan tutmustur en son misal, ta ki yigeni hala sagda tutturacak baskalarini bulamamistir.

aman bana neyse,
    yanimda peynirim olsun gerisi hikaye.
hesabın var mı? giriş yap