• daha önce söyledim yine söylüyorum yiyeceğimiz gol cepte kesinlikle yiyeceğiz ,gol atamazsak puan muan yok kardeşim yok.
    (bkz: #96866008)
  • kötü dedikleri real madrid lig lideri barcelona ile aynı puanda ve 2. sırada :) real mardin ile oynamayacağız, real madrid ile oynayacağız. kötü derken kim vurduya gitmeyelim de...
  • 6 kasımın acısı cinconda büyük. yeni bir travma bekliyorum.

edit:dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi
  • 5-4-1 defansif + kontra atak taktiği ile çıkmalıyız. alınabilecek 1-0, 2-0, 2-1 şeklindeki mağlubiyetler futbolumuzun yararına olur. her şeyden önce başarıya inananacaksın falan diyorlar, ben inanmıyorum. öyle belhanda, mariano, nagatomo, emre mor gibi; kısıtlı yetenekli, güçsüz, vitaminsizlerle olacak iş değil şampiyonlar ligi... her şeyden önce forvetimiz yok. en golcümüz babel, o da kanat forvet. futbolda başarı gol ile gelir. galatasaray hiç bu kadar forvetsiz kalmamıştı. başarı dediğin jardel, drogba, fetöcü de olsa kral hakan şükürle gelir. hatta, altın dönemini yaşayan burak yılmaz ile gelir. striker denen bitirici bir forvet şart. psg'ye karşı çok iyi kapandık, 1-0 yenildik diye sevindik. yöntem bu olmamalı. bu bakış açısıyla olsak olsak 4. torba takımı oluruz.
  • ft takimi sbsbama
  • evinde real madrid'ten 6 yiyenler gelmiş burada hala liverpool'dan deplasmanda 8 yiyen beşiktaş'ı konuşma yüzsüzlüğü yapabiliyor. allah akıl fikir versin.
  • 6-0 biterse efsane olacak maçtır.
  • galatasarayimizin bu sezon şampiyonlar ligindeki ilk golünü atacağı karsilasma olacaktır.
  • tamam yurt içinde birbirimizi yiyoruz çok güzel.6 kasım’ı hatılatıyoruz sürekli çok güzel.evet 6 gol attı madrid gs’ye tt’de çok güzel.evet fb 0 çekti zamanında çok güzel.beşiktaş’ı sekiztaş yaptı liverpool mükemmel.bunları hatırlatınca noluyor agalar ben anlamıyorum.tamam gs kazanamayacak zaten bu belli de ülke futbolu olarak son sezonlardaki futbolumuza bakın bi.2 yıl sonra böyle giderse lig şampiyonu da ön eleme oynamak zorunda kalacak.zaten büyük ligler kendi takımlarına daha fazla kontenjan açılsın diye baskıya devam ediyor uefa’da. biz ingiliz miyiz de avrupa’da ezeli rakip yenilince sevinelim agalar.adamların 4 takımı sorgusuz sualsiz alınıyor cl’ye.ispanya’da getafe az kalsın direkt gruplara katılacaktı.bu tarafta gs hala 17 mayıs’ı kutluyor la şaka maka.he siz yapın siz de kutlayın diyorlar haklılar.kaç yıl oldu bu kadar para akışına rağmen doğru düzgün başarı yok.tamam ezeli rakiple dalga geçmek güzeldir de avrupa maçı başlıklarında niye birbirimizi yiyoruz birisi bana anlatsın.

t:dünyanın en güzel stadlarından birinde oynanacak olan maç.
  • galatasaray’ın gol atamayacağı maç. en iyi ihtimalle 0-0 biter.
hesabın var mı? giriş yap