• var ya kesin yaşanmıştır bu, 7002 diyerek te küsüratlı verelim salladığımız anlaşılmasın tezini doğruluyorlar.

bu gibi haberler çıkmaya başladıysa çok yakında bitcoin büyük düşüşe geçecek demektir.
  • (#118173168) ben de şifremi 1-2-3-4-5 ten 2-3-4-5-6 ya çevirdim diye karmaşık sanıyordum hesapta kaç lira para var ki öyle bir algoritma oluşturdun anlamadım :d
    ayrıca 12 kredi kartı nedir :d 12 tane banka var mı ki toplamda ? ben de maksimum 2 banka kartına ulaşmıştı şimdi 1 :d
  • adama üzülenler haberi ya okumamış ya da kaynak eksik bilgi vermiş. zira bu unutkan er kişisi daha sonrasında özellikle ripple sayesinde “onunla ne yapacağımı bilemediğim kadar çok para kazandım” demiş. bu 200 milyon dolarlık unutkanlığa ise nostalji olarak bakıp geçiyormuş. tabii hard disklerini yine saklamayı ihmal etmemiş.
  • 18 milyon bitcoin'in 8 milyonu kayıpmış. dolaşımda 10 milyon olduğunu düşünürsek bana abartı gelmedi. çay keyfi yapmıcam...
  • bir (bkz: ironkey) reklamıdır. benimle çalışılsaydı daha uyguna daha yaratıcı olabilirdim. kimse de uyanmazdı. sana sesleniyorum reklamcı!
  • mandalinayı hazırlayın geliyorum
  • konuyla alakası nedir bilmem ama; bitcoin bulunan cüzdanların sahipleri ölünce de pek farklı bir şey olmuyor zaten. o yüzden unutmadan veya ölmeden evvel bilgilerinizi ya çoook güvendiğiniz bir başkasıyla paylaşmanız ya da bozdurmanız lazım bu tip ürünlere sahipseniz.

not: kripto para sistemlerinde bilmediğim bir veraset sistemi varsa yesillendirin lütfen..
  • 221b baker st. marylebone london adresine giderse şifreyi her türlü bulacak adam. yani unuttum diye kasmasın.
  • 1 zenginin malı züğürdün çenesi durumu daha ki böyle bir yatırım yapan insan neymiş umursamaz olarak oluşturmuş sana hardwallet (taşınabilir cüzdan diyebiliriz) aldığında kurmaya başlarken bu keywordleri (anahtar kelimeleri) bir yer not et ve bildiğin bir yere sakla diyor. zamanında bir abimin başına gelmişti böyle bir durum ama şu şekilde olmuştu kendisinde bir taşınabilir cüzdan vardı ve evine giren hırsızlar bu cüzdanı çaldılar keywordleri iyi bir yere sakladığı için o keywordlerle eski cüzdanını başka bir cüzdana aktararak kurtarmıştı. hele birde eski zamanlarda ingiltere çöplüklerinde bilgisayarını arayan adam haberi vardı tazeymiş gibi ısıtıp sunsalardı keşke önümüze bunu da şu dünya da tahammülüm olmayan tek şey aptallar ve aptallıkları
  • mebla büyük olunca duymayan kalmıyo olayı. benim için, işin ilginç kısmı, eğer doğruysa tabi, insanların %25 lik bir kısmı şifrelerini unutup hesaplarına erişimleri kaybediyorlar. bu teknoloji şifre dışında hiç bir yöntemi kabul etmiyor sanırım, en azından şimdilik. true identity, yani gerçek kişi, olayı gelecek yıllarda çok büyük sorunlar yaratacak gibi.
hesabın var mı? giriş yap