• me$hur bir erdener abi karikaturunden alinti:
    -8x4 die bi parfum cikmi$ erdener abi duydun mu
    -32
    -efendim abi ?
    -yok bi$ey
  • bunun bir koltuk altı deodorantı var iki senedir kullanıyorum sür sür bitmedi arkadaş içine kuyu mu bağlamışlar nedir anlamadım gitti.
  • pembe renkli modern charme isimli olanının çok ferah kokusu var. koklamalara doyamıyor insan kendini.
  • bir parfum,deodorant kozmetik falan markasi
  • pudrasız izsiz bilmemnesiz steel power isimli modeli gayet tavsiye edilebilir bir deodorantdır. güzeldir hoştur, parfümü olsa bünyeye , spreyi olsa odaya sıkılacaktır o derece.
  • son kampanyasi ile omur boyu beles 8x4 veren marka. omur boyu ile demek istedikleri "abi benim deodorantim bitti gene, bi iki koli kapip gelsenize" degil tabii, yaklasik bir hesapla 600 adedini bir seferde vereceklerini beyan etmisler internet sitelerinde. bu hesabin da nasil bir hesap olduguna dair bir bilgi yok, artik integral mi almislar, determinantini mi bulmuslar belli degil.

simdiye kadar gordugum en kepaze iki flash oyununu da http://www.8x4performans.com/html adresinde ikamet eden kampanya sitesinde bulabilirsiniz. isimleri de kendileri kadar rezil olan "(8x4 gucunde) ucur beni" ve "ter basti (8x4 gucunu kullan)" oyunlarinin sloganlari ise sirasi ile soyle: "cazibeniz kizlarin aklini basindan aliyor, ayaklarini yerden kesiyor" ve "bakteri cetesi kimseye acimiyor, kokuttukca kokutuyor".

bir flash oyununda 8x4 sikarak kizlari yataga atmaya calismak, yahut kizlara dogru hucuma gecen bakteri cetesini imha etmek? kizlarin aklini basindan alip ayaklarini yerden kesmek? nedir bu arkadasim? deodorant denen naneyi kizlar kullanmiyor mu ki her seferinde isi belden asagiya vuruyorsunuz? sitenizle asil benim aklimi basimdan aldiniz, kokuttukca da kokuttunuz, hasbinallah dedirttiniz!!!
  • deo stick ve roll on varken (bkz: deodorant) kullanmayı pek sevmeyen şahsımın bile beğendiği hoş kokulu, çoğunluğu alüminyum içermeyen, alt ve üst notalı parfüm deodorantlar üreten firmadır.

yazın aşırı sıcaklarda bunalınca, sadece koltuk altında terlemeyi önleme amaçlı değil de böyle ferahlamak için baştan aşağı üzerime deodorant sıkma isteği uyandırdığı zamanlarda kullanmak için ideal bir ürün. bergamot, beyaz çay ve inci çiçeği notalı unity modeli özellikle tavsiye edilir. (bkz: üniseks) bir koku olduğu için hem erkek hem kadın severek kullanabilir.
  • 32
  • no:9 olan deodorantı iyidir.
  • sanırım almanya da üretilip buraya getiriliyor. gavurca bişeler yazıyo üzerinde.
hesabın var mı? giriş yap