• euroleague 22. hafta maçımız. saat 20:45’te oynanacak mücadele beın sports3 kanalından canlı yayınlanacak. fener son maçında deplasmanda oly’ye 25 sayı farkla yenildi. takımda tek sakat oyuncu olan nunnally’nin durumuna maç saatinde karar verilecek.

brose ligin en zayıf takımlarından biri. eski oyuncularımız nikos zisis ve ricky hickman de alman takımında oynuyor. bu sezon oynadıkları 21 maçta 13 kez yenildiler. kendi sahalarında son 2 maçta zalgiris ve pana’yı yendiler. deplasman performansları hiç iyi degil.

baş antrenörleri andrea trinchieri, oyunculardan bryce taylor, luka mitrovic ve elias harris sakat. leon radosevic de sakatlığı nedeniyle son maçı kaçırdı. ılk maçımızda deplasmanda 80-57 kazandık. bu maçı da 15+ farkla yeneriz.
  • dün geceki cska’nın sürpriz mağlubiyeti ve bu gece de oly’nin büyük ihtimalle yenileceğini düşünürsek bu akşam galibiyetin daha bir önem kazandığını söyleyebileceğimiz maç.
    en azından bir basamak tırmanabiliriz kazanırsak.

rakip galibiyet sayısı bakımından geçen sezona göre çok daha iyi başlamıştı ama son haftalarda tepetaklak gidiyorlar. koçları bile sakatlanmış, nasıl olmuşsa artık bilmiyorum.

ben şahsen ilk yarı - maç sonucu 1’lik kuponumu yaptım. tv başında maçın başlamasını bekliyorum.
  • 2 adet fazla biletim olan mactir ilgilenen yardirsin
  • nunnaly dışında eksiğimiz yok, salonun havası iyi
  • wm'ın iyi oyunuyla kazanacağımızı düşündüğüm maç. tabi gigi, vesely beylerin de eşliğinde.

başarılar fenerbahçe'm
  • q1 16-13
  • sloukas'ın spa'yı savunamamasını anlarım da hackett karşısında bu kadar etkisiz kalması düşündürücü. kalinic ve guduric hamlesi gelebilir
  • tam olarak sayamadım ama yanılmıyorsam 0/6 üçlük attık. bu istatistik kesinlikle dünyanın en güzel takımı'nın istatistiği değil. işler böyle kötü giderken rakip bize yaklaşıyor ve 'maçı kazanabiliriz' diye umuda kapılıyor ama işler olağanına dönünce tek gerçek çıkıyor rakip için ortaya (bkz: yenilgi)

ilk üçlüğü kim atacak diye merakla beklemedeyim.

edit: degnek uyardı sağolsun, datome bir üçlük atmış
  • 42-32 ilk yarı skoru
  • rahat bi tempoda götürdüğümüz maçtır.

46-34 öndeyiz.

pota arkasında güzel bi marş söylendi yayılırsa yılın bestesi olur.
hesabın var mı? giriş yap