şükela:  tümü | bugün
 • anasına sövsen bu kadar sinirlenmez.
 • nasıl bir zamanda yaşıyoruz amk dedirten saldırı. orospu çocuğunun gözü dönmüş. bunu hangi beklentiyle nasıl yapabiliyor, nasıl bu kadar aptal olabiliyor anlayamıyorum. bir tane sike sürülecek aklı olmayan adam binlerce insana ne kadar büyük bir travma yaşayabiliyor. nasıl bir zaman bu böyle? daha ne kadar kötü olabilir? sonumuz nereye gidiyor? bana bunları düşündürttü. umarım can kaybı yoktur.
 • ırkçılık karşıtlığı adı altında ne kadar hırsız ve uyuşturucu taciri zenci ile hispanik varsa -ki buna işidci terörist dinciler de dahil son zamanlarda- koruyup kollayan vegan ibneler ve lezbiyenlerden müteşekkil sjw tayfaya "eeaaah eyhtere beah, yeter amk sikerim sizin tatavanızı" diyerek önlü arkalı dalan bir ademin haklı fakat ayarı biraz kaçmış tepkisidir bu olan biten.

  siz yımışah yımışah liberal sıçmıklarınızı saçarak toplumları zehirlemeye çabalamaya devam ededurun, sadakat sahibi ve aklı selim birer vatandaş olma çabası tüm dünya ülkelerinde yükselişte. hepinizi tek tek bulup avlayacağımız günler giderek yaklaşıyor. *
 • (bkz: mr. mercedes)
 • zihniyeti, işid zihniyetinden farkı olmayan bir varlık eylemi.

  (bkz: vahşet)
 • beyazlar yaptıysa delidir. değişmez kural. ama biri yukarda çok güzel bir şekilde başka ülkenin ırkçısı nasıl desteklenir sorusuna cevap vermiş.

  giriş kısmında aynada ten rengine bakarak siyah veya hispanic olmadığına kanaat getirerek beyaz ırkçılar arasına karışabileceğine karar vermiş, gelişme bölümünde liberallere saydırıp sonuç bölümünde beyazlar yaptı ise psikolojik sorunları vardır'a bağlamış osman yazısında.

  osmanım sen onlardan olamazsın. ağzını açtığın an aksanından işlerini elinden alan göçmen oluverirsin. ırkçı isen diğer ırklardan nefret edeceksin. yapman gereken tek şey bu. gidip elin adamı ile empati kurmaya çalışma. ondan nefret et. bu kadar basit lan.