şükela:  tümü | bugün
 • şaşırtmayan şekilde amerikan polisi de bugün gerçekleşen nazi yürüyüşüne müdahele bile etmezken, anti-ırkçı eyleme gaddarca saldırmıştır:

  https://twitter.com/…rwer/status/896412512480104449

  bizim ülkede "ırkçıyım nolacak" diye dolanan yavşak sürüsü vardı bir ara, batı'da yükselen nazi trendinin temel hedeflerinden birisi de müslümanlar -özellikle türkler-. şimdi karşılıklı birbirinizi sikersiniz orospu çocukları.
 • anasına sövsen bu kadar sinirlenmez.
 • nasıl bir zamanda yaşıyoruz amk dedirten saldırı. orospu çocuğunun gözü dönmüş. bunu hangi beklentiyle nasıl yapabiliyor, nasıl bu kadar aptal olabiliyor anlayamıyorum. bir tane sike sürülecek aklı olmayan adam binlerce insana ne kadar büyük bir travma yaşayabiliyor. nasıl bir zaman bu böyle? daha ne kadar kötü olabilir? sonumuz nereye gidiyor? bana bunları düşündürttü. umarım can kaybı yoktur.
 • ırkçılık karşıtlığı adı altında ne kadar hırsız ve uyuşturucu taciri zenci ile hispanik varsa -ki buna işidci terörist dinciler de dahil son zamanlarda- koruyup kollayan vegan ibneler ve lezbiyenlerden müteşekkil sjw tayfaya "eeaaah eyhtere beah, yeter amk sikerim sizin tatavanızı" diyerek önlü arkalı dalan bir ademin haklı fakat ayarı biraz kaçmış tepkisidir bu olan biten.

  siz yımışah yımışah liberal sıçmıklarınızı saçarak toplumları zehirlemeye çabalamaya devam ededurun, sadakat sahibi ve aklı selim birer vatandaş olma çabası tüm dünya ülkelerinde yükselişte. hepinizi tek tek bulup avlayacağımız günler giderek yaklaşıyor. *
 • yükselen ırkçılığın sadece siyahilere karşı olduğunu zanneden aptal mehaplılar muhtemelen sevecektir bu itliği. gerizekalı yarın edirne'den dışarıya adımını attığında tutuklanıp yakılacak ama hala kendisini üstün türk ırkından görüyor.
 • (bkz: mr. mercedes)
 • polisin saldırganı 15 dakika içinde yakalanması, trump'ın ve cumhuriyetçilerin hiç vakit geçmeden saldırıyı kınaması ve bütün politikacıların aşırı görüşlü grupları dışlayarak birlik ve beraberlik mesajı vermesi yüzünden ne tepki vereceğimizi şaşırdığımız olay.

  oysa ilerde milletvekili olmayı düşleyen belediye başkanının ve avukatların insanların yakılmasını kışkırtması, katilleri savunmaya koşması gerekiyordu. bir terslik var.
 • zihniyeti, işid zihniyetinden farkı olmayan bir varlık eylemi.

  (bkz: vahşet)
 • beyazlar yaptıysa delidir. değişmez kural. ama biri yukarda çok güzel bir şekilde başka ülkenin ırkçısı nasıl desteklenir sorusuna cevap vermiş.

  giriş kısmında aynada ten rengine bakarak siyah veya hispanic olmadığına kanaat getirerek beyaz ırkçılar arasına karışabileceğine karar vermiş, gelişme bölümünde liberallere saydırıp sonuç bölümünde beyazlar yaptı ise psikolojik sorunları vardır'a bağlamış osman yazısında.

  osmanım sen onlardan olamazsın. ağzını açtığın an aksanından işlerini elinden alan göçmen oluverirsin. ırkçı isen diğer ırklardan nefret edeceksin. yapman gereken tek şey bu. gidip elin adamı ile empati kurmaya çalışma. ondan nefret et. bu kadar basit lan.