• santrafor arkasında gayet verimli de bizim santraforların üçü de bu adamı rahatlatacak adamlar değil. lan tam abuş ayarında bir adamın arkasında oynamalık adam aslında.
  • (bkz: yeteneksiz)
  • son vuruslari gercekten cok kotu olan besiktasin lisbon dan kiraladigi dandik futbolcu
  • sanırım devre arasında tuvalete girdi, çıkması da uzun sürdü. maçın başlaması için onu bekledi la herkes. maçın ikinci yarısına geç kalmak için başka bir sebep gelmiyor aklıma..
  • bu adamda çok büyük bir tırtlık var ama, çözemedim hâlâ.

her hareketi "dostlar alışverişte görsün" kafasıyla yapıyor sanki.
  • çevre kontrolü ve farkındalık sıfır bu adamda. herhangi bir anadolu takımının transfer ettiği afrikalı oyunculardan tek bir farkı yok.
  • adam soft yazılım atılmış dizel araba gibi. kalkışı harika. yetişemez derken bakıyorsun top onda kalmış. her defasında şaşırıyorum, alışmamışız.

edit: bunun hard yazılım olanı da vardı bir zamanlar; obafemi martins. o direkt stage 5
  • uzun analizlerle övülmüş. topsuz alanda iyiymiş falan klasik hiç bir sikim yapmayan oyuncu övmesi. aynen kanka sen kimsenin görmediği şeyleri görüyosun mükemmelsin.

tanım: vasat topçu.

edit: vasat bile değil bomboş topçu.
  • bakın bunun bonservisi alınsın isteyenler alsın diaby yi gotune soksun cok net. ben bu kadar yetersiz bir kenar oyuncusu gormedim. ne top ister ne aldıgını dogru kullanır. ne kacanı gorur ne onune pas verebilir. anca bir kaos olussun seksin onune dussun demarkeyken dumduz kossun onu da auta vursun ayagını teknigini silkeledigim.
  • caner bunu öldürür bir kaç haftaya.haklıdırda
hesabın var mı? giriş yap