şükela:  tümü | bugün
  • türk düşmanı olduğu söyleniyor. ayrıca kürt başlığında şöyle bir entry'si de var.
  • batılılara göre kürtler ile işidlilar arasında fark yoktur diyen yazar. sadece çıkar meselesi üzerine kurulu bir sistem vardır demiş. neye dayandırarak söylüyor bunu acaba.
  • hemen her entrysinde kurt milliyetciligini vurguluyor. sikinti yok. ama "devsirme milliyetci" lafini turk milliyetcilerini asagilamak icin sik sik kullanmis. ana dili zazaca olan biri icin zaza kokenli kurt devsirmesi gayet uygun bir tanimlama bu yazar icin kendi mantigini yurutursek.
  • şikayetim üzerine bir pislik daha bu mecradan temizlendi. nefret ve pislikle dolu bu kürt faşistleri, her zaman türk'e köstek olmak için korkak ve pasif durumda bekliyorlar. buradan uçurulmuş olması ülkemizden atılması anlamına gelmiyor. istanbul'da, izmir'de, ankara'da ve daha bir çok yerde bu ve bunun gibi köpeklerle aynı havayı soluyoruz. bakalım ne zamana kadar.

    içeride ve dışarıda liyakat sahibi, vatan sevgisi ve bilincine sahip kişiler tarafından, ötekileştirici bir üslup ile değil, birleştirici bir devrim ile kitlesel dönüşe sebep olacak adımlar silsilesi bir gün başlayacak. lümpen halk, açlıktan ve eziklikten kurtulup bir üst seviyeye geçtiğinde daha güzel günlerimiz olacak.