• ağrı kesicilerin çalışma prensibi zaten daha büyük bir ağrı yaratıp dikkatinizi oraya çekip ilk ağrıyı unutmanızı sağlamak olduğu için zorunludur.

az ağrıtan ağrı kesici iyi ağrı kesici değildir. iyi doktor da onu şöyle güzelce kanırttırarak acıta acıta yapar.
  • ağrının çeşidine göre değişen önerme.
  • tıpta olur böyle şeyler.
    kadim bilgeler der ki:
    baldan tatlısı zehir, zehirden acısı ilaç tır.
  • yapana bağlı
  • normalde dayanıklı biriyimdir ama ağrı kesicinin bile etkilemediği ağrılarım yüzünden iğne yaptırtmak zorunda kaldım. başta kafası mütüş oluyor tabi ama sabah bi uyanmışsın hem ağrın geri gelmiş hem bir de popon ağrıyor. artık sağ lob sol kob kol bacak hepsini harcayacaz gibi duruyor.
  • iğneye konu olan ağrı kesiliyor ama göt ağrısı baki kalıyor. yeni ve pişman edici bir ağrı ediniyorsunuz. göt götlüğünü yapıyor hemşire gün batımına doğru şırıngasıyla yol alıyor..
  • hastalandığımda doktora ilaç verme iğne ver derim ama birtane iğne varki 13 14 yaşımda hayatımda ilk defa olmuştum iğne yapıldıktan sonra 5dakika sedyeden kalkamamıştım

o ilacın adı hangisi bilen arkadaşlar yardımcı olabilir

edt: bilgi geldi o mucize ilac beni sedyede felc edercesine 5dk yatalak birakan ilac penisilin mis :)

(bkz: penisilin)
  • büyük ihtimal novalgin'dir. enjekte edildiği kalçaya maktapla delik açılmış hissi verir ve hemen ardından kalça lobuna beton dökülüyor hissiyatına cevirip bir nevi felç hissi yaratır..

yarım saat içinde kalçadaki ağrının azalması ve kanında dolaşmaya başlaması ile keyfinin yerine geldiğini hissedersin..
  • (bkz: dikloron) zaten popodan iğne olmayı sevmem. bu eşşoğlunun ilacı hem geçici sakatlığa yol açıyor hem 3 gün geçmeyen ağrıya
hesabın var mı? giriş yap