• 3 aylık hizmeti 15 euro'dan sağlayan vpn sağlayıcı. daha ucuza vpn bulabilirsiniz ama hiçbirisi airvpn kalitesine yaklaşamaz. daha önce hidemyass, ipvanish, pia, torguard, blackvpn, earthvpn ve mullvad dahil pek çok servisi denedim. airvpn açık ara en iyisi.

serverların yoğunluk seviyesini bağlanmadan önce görebiliyorsunuz. hangi servera kaç kullanıcı bağlı, ne kadar bant genişliği kullanıyorlar şeffaf bir şekilde hepsini gösteriyor. 50 mbit hızında internet kullanıyorum, hız testinde vpn'le bağlıyken 48-49 mbitten aşağısını görmüyorum. hollanda serverları özellikle 70 altı ping veriyor.

port yönlendirmeye ve p2p dahil tüm protokollere izin veriyor.

ssh, ssl ve tor üzerinden airvpn bağlantısı sağlayabiliyorsunuz.

giriş ve çıkış ip'niz farklı oluyor. bunun şöyle bir faydası var. örneğin ekşi sözlük'te vpn ile bağlıyken devletin hoşuna gitmeyen bir entry girdiniz. devlet baba kanzuk beyfendiden sizin ip'nizi istedi, kanzuk da hiç ikiletmeden bağlı olduğunuz vpnin ip'sini verdi. devlet babamız o ip'ye bağlanan kullanıcıları filtreleyerek sizi doğrudan bulabilir. sizden başka aynı servera bağlanan vatandaş varsa bile çerçeveyi oldukça küçültüp izinizi sürebilir. fakat airvpn giriş ve çıkış için farklı ip kullandığı için bu gibi durumlarda gizliliğiniz için ekstradan bir duvar çekmiş olursunuz.

tüm bağlatınız aes-256-cbc ile şifrelenir. bilinen en güçlü şifreleme standartlarından biridir.

kullanın kullandırın, pişman olmazsınız.
  • http://www.airvpn.org/ adresinde hizmet veren, simdiye kadar kullandigim en iyi vpn servisi. italya merkezlidir. bir cok ulkede server'lari bulunmaktadir. serverlarinda herhangi bir protokole karsi bir kisitlama yoktur. istediginiz sekilde kullanabilirsiniz. herhangi bir kisisel bilgi saglamak zorunda degilsiniz. bitcoin ile uye olabilirsiniz.
  • kullandığım en stabil ve düzgün bağlantıya sahip, akarsız kokarsız vpn servisi.

arayüzü basit. listeden istediğiniz ülkeyi (ya da o ülkedeki istediğiniz server'ı) seçerek tek tıkla bağlanıyorsunuz. ben pc açılışında çalıştır seçeneği ile kullanıyorum. pc açılınca direkt vpn bağlanıyor ve köşede sessizce işini yapıyor. windows, ios, android vs her türlü platformda kullanabiliyorsunuz.

fiyatları da gayet makul. hatta şu anda 6. yıllarını kutladıkları için indirim var. eğer bu linke tıklayarak üye olursanız bana da ufak bir indirimleri oluyor. siz de üye olduktan sonra arkadaşlarınıza böyle link vererek indirim alabilirsiniz.

kolay beğenen bir insan değilimdir. sanırım 5 farklı vpn servisi denedim. hepsinde en az 1 ay kaldım. içlerinde en düzgünü buydu. tavsiye ederim.

edit: uzun süreli kullanım testi sonuçları: neredeyse 1 yıl olmuş ve hâlâ kullanıyorum. parasının hakkını hep verdi. hâlâ yeni server açıyorlar. en son bulgaristan açılmış. ping çok düşük ve şakır şakır çalışıyor. mükemmel hizmet.

indirime girmiş: https://hizliresim.com/lndryv
  • pahalı.
  • black friday indirimi başlamış %67,5’a kadar indirimler mevcutmuş.

.
  • bir grup aktivistin kurup işlettiği, özgür bir yazılım olan openvpn ile çalışan vpn servis sağlayıcısıdır.

makinelerinde disk tutmadıklarını, tüm sistemin ram üzerinde koştuğunu duymuştum. böylece birileri dalıp makineyi söküp götürse de görebildikleri bir şey yok. veriniz şifrelenmiş bir şekilde üstlerinden akıp gidiyor, olması gerektiği gibi.

kara cuma indirimi ile 1 yıllık üyelik aldım, digitalocean'daki bir makine üzerine kurmuş olduğum kendi bağlantım yerine kullanmaya başladım. yine de ilgilisine vpn'in nasıl çalıştığının anlatıldığı ve kendinize ait bir vpn sunucusunun nasıl kurulacağının adım adım gösterildiği şu siteyi öneririm kendibaglantim.com
    bu da openvpn kullanıyor airvpn de. artık seçimi size kalmış.
hesabın var mı? giriş yap