şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eşine az rastlanır bir durum; 18 sene boyunca seçmeni tarafından samimiyetle desteklenen ve korunan bir partinin 31 mart yerel seçimlerinde de izmir dahil çoğu büyükşehir i en az 5 puan farkla alacağı halk yoklamalarında görülüyor. elbette bunda en önemli pay halkı destekleyen ve hortuma dur diyen bir lidere sahip olması. halkın içinden bir saniye bile ayrı durmamak için boş anını bulduğu an halk ile buluşmaktan imtina etmiyor. en ufak haliyle bakıldıgında kartal daki bina çökmesinde ilk olarak orada hükümet dahil tam kadro oradaydı. kendisi de biliyor kartal chp nin kalesi lakin mesele insaniyet ve iyi niyet elbette halk bunu görecektir. halkçı denilen partiden şu ana kadar kimse oraya gitmedi bunları meseleri makam mevki ve para. ınşallah 31 mart ta ak parti nin seçim zaferini konuşuyor olacağız.
  • bu gazla korkarım ki oy verme işlemi bitmeden kesin sonuçları açıklayacak ysk =)

bari 3-4 saat bekleyin de adil seçim oluyor gibi görünsün =)

31 mart'da oy kullanarak, bu demokrasicilik tiyatrosunda figüran olacak herkese bol şans. herşey gönlünüzce olsun.

bende bir zamanlar sandığa inanır, demokrasiye güvenir ve oy kullanırdım.
  • o yüzden mi işportacılığa başladı!?

t: mayışını siktiğim trol zırvası.
  • oy kullanmayacak bıkmış, bezgin ve inançsız aydınlar yüzündendir, kendiniz çalın kendiniz oynayın amk. biz çoktan vazgeçtik, haber bile izlemiyoruz artık.
  • geldi yine beynini sktğm!

edit: imla
  • "en ufak haliyle bakıldıgında kartal daki bina çökmesinde ilk olarak orada hükümet dahil tam kadro oradaydı. kendisi de biliyor kartal chp nin kalesi lakin mesele insaniyet ve iyi niyet elbette halk bunu görecektir"

lan onun bunun çocuğu acaba kartala koşturması, o binaya iskan veren belediye başkanının "mehmet sekmen" olmasından dolayı olmasın?

bu mehmet sekmen taaaa o zamanlarda bu tip işlerinden dolayı belediye başkanlığından alınmış biri değil mi?

bu 3 katı kaçak binaya iskan veren mehmet sekmen daha sonra milletvekili, ondan sonrada erzuruma belediye başkanı yapılmadı mı?

3 katı kaçak olan binaya ruhsat veren sekmen yeniden aday gösterilmedi mi erzurumda?
  • geldi yine günahına soktuğumun tövbekar pezevengi !!

senin ben yalamaktan tükürüksüz kalmış diline sıçayım !!

5 puan farkla izmir'i alacakmışmış.
    5 puan farkla sen benim küçük prensi alırsın anca...
  • unuttuğum şeyleri hatırlatan başlık olmuş. ne güzel.

al çomar troll sokarsın bir yerlerine lazım oldukça...

gel yavaş gel yerler yaş
  • gümbür gümbür.
    nerede bu düldül.
    ben aradım bulamadım
    git tanzime sor fulldür.