şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #17583944)
  • sakin olun,azcık huyuna gidin,yavşamadan ilgi gösterin ama çantada keklik izlenimi de vermeyin,aman diyim yalan söylemeyin,sorguya çekmeden tanımaya çalışın,üstüne varmayın kıvamına geldiğinde elinize bi paket çikolata alın (bayılırlar) gidin yanlarına seve seve kabul ederler.
  • bir akrep olarak şahsi fikrimi söylüyorum; şu ana kadar kimsenin beni seçmesine izin vermedim hep seçtim iyi de bok yedim.herhangi birinin peşimde koşması,ölmesi umrumda olmadı genelde seçtiklerimin peşinde koştum öldüm falan.
    diyeceğim şudur ki ; o gelmediyse sana ... sen anladın onu
  • akrep kadınını tavlamakla geçireceğiniz vaktinizi, diğer burçlara ayırsanız, uzman kesilebilirsiniz.. zaten akrep kadını sizi gözüne kestirirse tavlar, aksi halde zaten işiniz zor.. uğraşmayın.
  • intihar yöntemleri ile neredeyse aynıdır, hatta uzun süren bir intihar yöntemi denebilir. tavlayamazsanız intihara teşebbüs, tavlarsanız meftasınız. elleşmeyin olum bunlara, elleşmeyin. kaçınnnn
  • pek de çetrefilli şeylere gerek yoktur. güzel bir sevişme, it gibi davranmaya düşerler.
  • öyle bir yöntem yoktur.

eğer sizi gördüğü zaman ateş ediyor ve saklandığınız zaman duruyorsa, o bir komando aslan kadınıdır. kaçın ve canınızı kurtarın.

eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessiz ise, bilin ki kendileri bordo bereli bir akrep kadınıdır; siz hiç kasmayın, o sizi bulur.
  • kardeşim kitapta yazıyor kitapta, kumardan, alkolden, uyuşturucudan uzak durun. ama akrep burcundan kaçın diyor kaçın...
  • hiçbir şey yapmayın, hak ediyorsanız nasılsa o sizi tavlar.
  • çok afedersiniz de, götümün kenarı...hakedersek o bizi tavlarmış...
    aslan kadını öyle,başak kadını böyle,kova kadını yüceler yücesi, yay kadınının köpeği olunur....

nooluyo lan belli bir tarih aralığında doğunca bir insanı bunca yüceltecek,anlamıyorum ki...