• dr'un sadece annem için zira eczacı tarafından * nedeniyle benim için yazılmış olduğunda da inandirilmis oldugum rezalet.

sahsimin sefalasporin grubu antibiyotiklere aşırı hassasiyet verdiğini, reaksiyonlardan / reaksiyonlara koştuğunu bilmiyor olsak demekki içeceğiz. ondan sonra gelsin sıkıntılar/ sorunlar /problemler.
    (bkz: insan hayati ucuzlugu)

yoksa aksef iyidir, guzeldir, efendi huylu bir ilaçtır. ağızda fazla tutmadan içilmesi daha da hayırlıdır. *

bakterilerin korkulu rüyası reaksiyon sahiplerinin travmasidir.

eyy eczacı ezanlarımızı susturamayacaksınız!

dur lan o burası değildi.
  • faranjitim için doktorun verdiği ilaç dün başladım ve şimdi 3. kez aldım şu ana kadar pek faydasını görmedim gibi umarım bugün itibariyle hissederim yoksa öksürmekten boğazım yırtılacak :/
  • dün gece yatmadan içtiğim ilaç.. gece uyuyamadım 5 de kalktım ve midem efsane bulanıyor.. başka antibiyotik mi yoktu da bunu verdin doktor bey... nasıl kullanacağım 1 hafta ben bunu ??
  • vücudumda alerjik etkiye sebep olmuş antibiyotik.
  • mental olarak depresif yan etkiler gösteren ilaçtır kendisi.

en azından benim üzerimde.
  • manikür esnasında kaptığım enfeksiyonu kurutmak için doktorun yazdığı ilaç.
    yemekten sonra içtim ve 2 saat sonra o yemekle birlikte geri geldi. ayrıca ishal da yaptı, onu durdurmak için içtiğim reflor da ikinci postayla geri çıktı.
    inşallah sabahı görürüm:(
  • ameliyat sonrası doktorumun verdiği lanet antibiyotik. kullanmaya başladığım ilk gün midemi alt üst edip sonraki gün vücudumun çoğu yerinde alerjik döküntüler yaptı. o kadar antibiyotik kullandım hiçbirinin böyle yan etkiler yapmayıp o bunun yapması çok garip, doktoruma danıştıktan hemen sonra bıraktım.
  • hiçbir yan etkisi yok, binaenaleyh herhangi bir etkisi yok. 5 gündür alıyorum, bronşitim hız kesmeden devam ediyor. kutuyu bitireceğim, sonra da hastaneye gitmeye nefesim yeterse boş kutuyu doktorun kafasına çalacağım.
  • hafif bir antibiyotik. yani agir gecen gribal enfeksiyon donemimde doktorun recete ettigi ilac. 5. gunum 10 saatte bir almama ragmen %30 bir iyilesme kaydettim.
  • bronşit sebebi ile verdi doktor. ilacı bitirdim ama ilk günkü kadar olmasa da hala oldukça kötüyüm. tam olarak neyi tedavi ettiğini bilemediğim antibiyotik. bugün doktor başka bir antibiyotik verdi ama üst üste kullaanmaya da korkuyorum. keşke işe yarasaydın be aksef.
hesabın var mı? giriş yap