şükela:  tümü | bugün
 • deri, metal ve ahşap kombinasyonu çok güzel bir biçimde konsoluna uyarlanmış yeni bir alfa harikası.

  http://www.allsportauto.com/…h/alfa_romeo_brera.php
 • böyle ön takım tasarımı görmedim dedirten, ben bir italyanım diye bağıran otomobil. ve fakat kıç tasarımı aceleye gelmiş..
 • top gear'da gösterilmeden önce "az sonra görecekleriniz pornografik öğeler içermektedir, o yüzden çocuklarınızı ekrandan uzak tutunuz" şeklinde bir anons yapılmıştır. tek kelime ile "seksi".
 • feci şekilde infiniti fx serisini andıran güzel araç. türkiye pazarını pek düşünmedikleri minimum 2.2 litrelik motor kullanılmasından anlaşılmakta...
 • kullanamasam da içinde bulunma şansına eriştiğim yüce alet, tasarım harikası (bkz: italyan ateşi) sanırım artık türkiye'de de satılacak, hatta belki satışı başlamıştır.
 • alfa romeo'nun 159'da* da uyguladığı sivri ve sinirli burun tasarımının uygulandığı, çekici otomobil.

  ülkemizde 2,2 jts 185 hp ve 3,2 v6 260 hp benzinli ve eşdeğer hacimde benzinli motorların kolay kolay yaklaşamadığı bir güce sahip olan 2,4 lt jtd 200 hp'lik bir dizel motorla satılan otomobil.

  fiyatları bulunduğu klasman içinde değerlendirilse bile epeyce yüksek olarak nitelendirilebilecek olan araçta, sportif isteklere cevap verebilecek her türlü detayı bulmak mümkün.

  iç mekanı 2+2 şeklinde tasarlanmış aracın arka koltuğuna çok oturan olacak mı bilinmez ancak, sürücü koltuğunda bir kez oturmuş bulunanların aracın başka koltuğuna geçmek istemeyecekleri kesin. sürücüye dönük tasarlanmış kokpit, ayağa cuk oturan bir ayakkabının verdiği hissi vücudunuza verebilen sportif koltuklarla birlikte, tahrik edici bir araç.

  bir de... bence reklamlarda, lansmanda gösterilen mavisi değil de, ya kırmızısı ya siyahı..
 • istanbul parkta race control car olarak izlediğimiz alfa modeli.
 • jeremy clarkson brera için "i think now we have a new definition of insanity. somone who could buy a brera, and then buys something else" demiştir .
  ardından diğer rakipleri (audi tt, mazda rx8) ile karşılarştırdıkran sonra, bütün değerleri ve özellikleri rakiplerinden kötü çıkan breraya " i think best car in here is the worst " deyip son noktayı koymuştur.
 • tasarım olarak laf söylenmeyecek kadar iddalı, iç mekan olarak malzeme kalitesi ve işçilik olarak vasatın az üstü...
  kullanım zevki olarak otomatik çekiş sistemleri ve bilimum arabayı yolda tutmaya yarayan sistemler açık olduğunda hızlıcana bir golf hissi uyandırsa da bu bahsedilen sistemler devre dışı bırakıldığında arabanın gerçek sportifliği su yüzüne çıkmaktadır. arabanın yola tutunması için biraz çaba sarfetmenin verdiği haz sınırsız olmakla beraber sokaklarda dolaşırken en az bir porsche'nin çektiği kadar dikkatleri üzerine çekebilmekte olan brera, parası çok ilgi çekmeyi seven insanların tercihi olacağa benzemektedir. zira en sade versiyonu 63000 euro olduğundan bu fiyata daha performanslı bir araba isteyenler başka seçeneklere yönelebilir. ancak asla bir brera seksiliğine sahip araba satın alamayacakları da garantidir.
hesabın var mı? giriş yap