şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'yi üretimde dünya devi yapacak olan bu proje, almanlar tarafından da duyulmuş. angela merkel; 'ne yapın edin bu projenin önünü kesin' emri vermiş. anlayacağınız 2. gezi operasyonu yolda.
  • bunlaar kek yememize engel oldular.
  • karşı hamle olarak yeni birahanelerin açılmasına karar verilmiş, asıl darbe de birahane biralarının bedava yapılmasıyla vurulmuştur. lebe hoch merkel, deutschland lebe hoch!
  • hemen millet birahanesi kurup fındık fıstık kuruyemişi halkına yedirerek karşı hamleye geçmiştir. türkiye ise micro dalgadan şoklanmıştan çözülme kekleri bile ithal ettiği yalanını alman gazeteleri yazmıştır. bu bir kara propagandadır.
  • gereksizdir.

türkiye kıraathane açınca almanlar da açmış sayılacak.
  • aslında almanya'nın bizden çok daha erken bulduğunu düşündüğüm proje. yaşadığım altı ay içerisinde bir defa sırf ziraat bankası yüzünden düşmek zorunda kalmıştım türk mahallesine. aman allahım, o ne pespayelikti, hatırlamak bile istemiyorum. bir an önce kaçabilmek adına pek de dikkat edememiştim ne var ne yok diye ama onlar bizden önce bulmuşlardır kesin. arkada şark kurnazlığıyla sömürülebilecek bir sosyal devlet de var, kıraathanenin hası onlardadır.