• nobelin piyasada bulunan pasiflora ekstresi.. sedatif ve spazm önleyici etkisi var. bir nevi yumuşatıcı yani..bazı insanlar iki kaşık içince pamuk gibi olduklarını iddia etseler de her bünyede aynı etkiyi yapmayabiliyor.. alora şuruba alternatif olarak;
    (bkz: passiflora)
    (bkz: sedaflora)
  • baldurs gate'den bir halfling thief npc. hall of wonders'da bulunabilir.
  • (bkz: allora)
  • web projelerinde danışmanlık ve yazılım desteği veren kurum.
    http://www.alora-alora.com/
  • hemen her türlü antidepresan ve pek çok antipsikotik kullanmış ve en son prozac'la 3 aylık hiç hoş olmayan bir deneyim yaşamış birisi olarak placebo'dan başka bir şey olduğunu söyleyebilirim. hayat toz pembe midir, şehre yaz gelmiş midir bilmem ama nefes alabilmek, karşındakinin ne dediğini anlamamaktan sinir krizine girmemek güzel şey.
  • fütursuzca gülümseten simli sakinleştirici.
  • ben bu ilacı uçağa bindiğimde beni yatıştırması için aldım. kullanım kılavuzunda herhangi bir yan etkisinin olmadığı ve alışkanlık yapmayacağı yazıyor. uçağa binmeden ya da yatmadan 1 saat önce 2 tablet alınıyor.
  • ucuz otel var dediler geldik bu sirin ispanyol beldesine. malaga´ya 40 km uzaklikta. ben daha yakin sanmistim ama degilmis. pisman miyim? hayir. tek kelimeyle tarif etmek gerekirse:

(bkz: huzur)
  • antidepresan sınıfına girer mi girmez mi bilmiyorum, giriyorsa eğer hayatımda ilk ve tek kullandığım antidepresandır kendisi.

mezuniyet dönemi bir çok ders ile uğraşırken, psikolojik olarak çöktüğüm, günde 2 saat uyusam şükrettiğim ve sürekli bir agresiflik halinde olduğumdan, hiç psikiyatr'a falan gitmeden, direk gittim eczane ile görüştüm, durumu anlattım ve bana bunu önerdi.

bir boka da yaramadı, içiyorum bekliyorum, ne uyku getiriyor, ne sakinleştiriyor. hadi başlarım hapına mapına dedim, gittim ada çayı yaptım kendime, bebek gibi oldum.

bırakın abi ilaç milaç hikaye, ne varsa doğal şeylerde var yemin ederim.
  • yanlış bilmiyorsam kimyasal içermeyen, bitkisel bir haptır.
hesabın var mı? giriş yap