monchhichi

  • 3111
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 yıl önce

ayşe arman

özellikle sevdiğim birisi değildir. özellikle sevmediğim birisi de değildir.

cinselliğin çok ileri yaşlara kadar, tercihan evlenene kadar tu kaka olduğu bir ülkede, çocuğunu ateşlere atmak istemeyen bir annedir. 3. sayfa haberlerinin, istediği kızla beraber olamadığı için kaçıran ve sonra vurulan genç adam, uzatmalı sevgilisiyle birlikte kocasını öldüren kadın, cayır cayır plajda tesettür mayosu ile oturan karısının yanında aynalı güneş gözlüklerinin arkasından sağa sola dikiz atan adam, okulundan eve dönerken saldırıya uğrayıp tecavüz edilen kız haberleriyle dolu olduğunu bilen bir kadındır.

ortalıklarda ahlak zabıtalığı yapılan bir ülkenin nüfusunun çoğunun yaşadığı şehirlerden google aramalarında "çocuk pornosu" konusunun dünyada nasıl ilk sıralara yerleştiğini bilemeyendir. taaa finlandiyalardaki ilkokul öğrencisi kız çocuklarına webcam'den sağını solunu gösteren, aşk kelimeleri fısıldayan insanların bu "ahlakı kontrol altındaki" ülkede yaşamasına dehşet içinde bakabilendir. öz kızlarını, canlarından akan parçalarını "bekaretini kaybetme" nedeniyle gözünü kırpmadan öldürebilen babaları anlamayandır.

bu yazısıyla, biricik, şeker parçası kızının, merak ve gizlilik duygularının gizemi ve heyecanıyla, ne idüğü belirsiz evlerin arka odalarında, kirli buruşuk çarşaflar üzerinde, tüm hayatı boyunca tadını kaçıracak bir tecrübe yaşamasını istemeyen "kız çocuk annesi"dir. göz bebeğinin süte, mamaya ihtiyacını gidermek olan anneliğin ileride şekil değiştireceğini düşünmüş olandır.

lanetlemem, desteklerim.

devamını okuyayım »
04.12.2006 12:45