• tıp doktoru*. ilk kez twitter'da rastladım ve takip etmeye başladım. doğru beslenmeyi ve özellikle şekerin zararlarını, değme diyetisyene taş çıkaracak netlikte anlatıyor. boş zamanlarında twitter'da tıp ve tarih alanlarında safsata avcılığı yaptığını görüyorum, allah sabır versin kendisine.
  • an itibarıyla ntv'de güzel güzel konuşan hekim.
  • ukala ve lümpen bir tipi var. genelde karşısındaki insana üstten bakıyor. çoğu zaman doğru konulara parmak basıyor. enteresan bir tip.
  • uyuzun teki olarak görülebilir ama söyledikleri doğrudur, araştırmaya, bilime dayanmayan boş konuşma yapmaz.

şehir planlaması, hava kirliliği ve insan sağlığı, sağlıklı beslenme, toplum sağlığı üzerine twitter'da yardırmaktadır. ürün pazarlaması yapan doktor ve diyetisyenlre giydiriyordu en son.

https://twitter.com/alpsirman
  • diğerlerini bilemem de şehir planlaması hakkındaki yardırmaları bu kadar sığ olursa aşağıdaki gibi kapaklar kaçınılmaz olur

https://mobile.twitter.com/…atus/915149592018264064
  • sivri dillidir. biraz tepeden bakar bir tavrı vardır ancak işini değil, popülizm yaparak para kırmaya çalışan sağlıkçılara haddini bildirir. arada çomar ayıklar. az uyur, çok okur. severiz kendisini.

genelde eğlenerek, bilgilenerek takip ederim kendisini. bir tek tuna emren ile olan mention'laşmasından hoşlanmadım. çünkü tuna emren'i de bir o kadar severim.
  • ceketiyle kavga etme potansiyeli olan kişilik.güzel diyetisenleri sever, sadece onlarla kavga etmez.bazen bilmediği konularda da ahkam kesip baltayı taşa vursa da genelde bilgiye ve bilime dayalı konuşur.bana kabine kurma yetkisi verseler bütün saldırganlığına ve gıcıklığına rağmen çevre ve şehircilik bakanı yapacağım tek kişidir.
  • yaklaşık bir yıldır twitterda takipleştiğimiz doktor. benim ve birçok kişinin başta sahte diyetisyenler hakkında olmak üzere, hazır yiyecekler, zayıflatma detoks yalanlarıyla binlerce insana pazarlanan meyve-sebze suları ve besin zannederek tükettiğimiz ancak sadece "yenilebilir gıda" olan her türlü ürün hakkında bilinçlenmesini sağlamıştır. hatta yazın bir ara takipçilerin tükkettikleri ürünlerin etiket kısmını gönderdiği bir başlıkta besin değerlerini inceliyordu. ben de kendi yediklerimi bıraktım o zaman. kısaca sağlık ve bildiği her türlü konuda bilgisini kaynaklarıyla paylaşan fakat aynısını karşıt fikirde olanlardan da bekleyen biri. üstten bakıyor şeklinde algılanmasının da sebebi de bu galiba. bana göre twitter hesabı takip edilmesi gerekenlerden.
  • bilimden yana olduğu için veganların saldırdığı güzel insan.

adam kanıt istiyor. sun ya da sus.
  • narsizmin dibinde, elitist, gdo lobisine hizmet eden pratisyen hekim. bildiği tek şey sahtekâr amerikan kurumlarının yalan dolu kaynaklarını tanrı buyruğu kabul edip insanları aşağılamak.
    bu arada o amerikan kaynakları yıllarca salak bir besin piramidi ile insanları obeziteye mahkum ettiler. tereyağ yerine margarini önerdiler.
hesabın var mı? giriş yap