• lazerle mi bişile yapılıyomuş. len ameliyatsız burun estetiği mi olur? olursa işe yarar mı yararıyosa niye çok bilinmiyo? biliniyosa ben niye bilmiyorum? ameliyatsız lan!! ne güzel.

edit: lazerle diilmiş enjeksiyonla oluyomuş aha da linki http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=2767441n
  • burnun ameliyatsız bir şekilde; ameliyata ihtiyaç dahi duymadan halihazırda estetik olduğu durumları içeren estetik konusu.
  • burunun ucundan asagi sarkmis olan yesil tatagi parmakla kanirtarak cikarmak sonucunda daha estetik bir gorunum yaratilir. ameliyatsiz burun estetigi budur.
  • kavga anında karşıdakinin kafayı gömmesiyle de mümkün olabilir sanıyorum. tıpta her şey mümkün.
  • sümüğü silerken yahut kaşınan burunla ilgilenirken hareket sürekli yukarı istikamette tekrar ediliyorsa türk lokumu estetiği yakalanabilir, cümle hatunlar liv tyler burnuna kavuşabilirler.

saliseler içerisinde gelen edit: cümle hatunlar biraz iddialı oldu evet. pek çok diye düzeltir cümle hatunlardan özür dilerim.
  • burun ucunu iple kaş arasına asarak yapılan, kısa süren işlem.
    tamponlar 24 saat sonra çıkabiliyor.
    burun ucubu kaldırmaya yönelik olduğundan
    ucu düşük, kemersiz burunlara uygun operasyon.
  • burun ucu üst dudak arasına botoks yapılıp burun ucunu aşağı çeken kaslar felç edilerek yapılan ve etkisi 5-6 ay süren estetiktir.
  • bu konuda babamı tek geçerim. hayvani çalışmaları var sağolsun.
  • (bkz: yumruk)
  • çöken ve doktorların yorumuna göre ters v görünümünde olan bi burnum vardı.. bakış açısına göre zaman zaman yanlara doğru yayvan, tepeden ışık yiyince kırılımlı.. tam bi boksor burun diyelim.. 2. ameliyattan korktuğum için kontrole gittiğim bi doktorun tavsiyesi ile burnumun o çöken yerine dolgu enjekte ettirmeye karar verdim.. bi ara gülse birsel'in de bu yöntemi denediğini duymuştum..görüştüğüm doktorlar arasında kimi bu yöntem yerine revizyon ameliyatı tavsiye ediyor kimi ise bu işi yapacak kadar güven vermiyordu. uzun araştırmalar sonucu göksel bey ile tanıştım.. (bkz: abdülkadir göksel) önce o da ameliyatı tavsiye etti ama sonunda denemeye karar verdik.. işlem biraz acı verici.. sonuçta burnunun üstündeki ince deriden adını bi türlü hatırlayamadığım bi sıvı enjekte ediyor ve bunu bikaç kere tekrarlıyorlar.. ilk gün hafif davulumsu bi burnunuz oluyor ama sonra yavaş yavaş geçiyor.. şu an gayet güzel ve halet-i ruhiyesi değişken olmayan sabit görünümlü bi burnum var.. ufak tefek çöküntüler ya da benim gibi bir durumunuz varsa tavsiye ederim..
hesabın var mı? giriş yap