şükela:  tümü | bugün
11332 entry daha
  • doğma büyüme bir ankaralı olmama rağmen soğuğa hiç dayanamıyorum.
    buna rağmen 2 gündür dolmuşa bineceğime yürürüm, metroyla gideceğime şu aradan yürüyüp çıkarım diye insanı teşvik eden bir hava var.

dün iş çıkışı kuğulu'da nefesleneyim, meclis parkında dinlenip devam edeyim derken 1 saat yürümüşüm. şubat ayında hiç alışık olmadığımız işler bunlar.
  • akşama oradayım eski dostum dediğim şehir.
  • şu anda tam içmelik havası olan şehrim.
  • insanı gerçekten tuhaf olan ya da tuhaflaştıran şehir. 5 yıldır bu şehirdeyim. yurtiçi ve yurtdışında totalde kaç farklı şehirde yaşadım bulundum hatırlamıyorum, 40'ı geçmiştir. bu şehirlerin hiçbirinde ankara'daki soğuk, bencil, egosu yüksek insan populasyonuyla karşılaşmadım.
  • akla hep melih gökçek'i getiren şehir.
  • ...

ne denli ürkeksiniz saygın başkent sakinleri
    hiç mi bakmazsınız akşam batan güneşe
    hiç kuşkunuz yok mudur
    sizin eve uğramaz mı vivaldi'nin baharı
    kavaklıdere
    vazgeçtik dereden
    kavakların nerede
  • gelmiş yine ankara romantikleri. sahi neresini seviyorsunuz buranın? bir şey ya da birisi bana bi türlü sevdiremedi burayı. doğma büyüme de buralıyım üstelik. tanım: koca bir fanus olan şehir.
  • bu aralar nisan havası yaşayan şehir ne oluyor ben anlamadım, acısı sonra mı çıkacak mart -20 lere mı düşecek sürprizler mi olacak.

bu arada kış olmadı ama hala aynı aidatı ödüyoruz. hava soğuk olunca çift gaz parası toplamak iyi ama. peki sıcak olunca niye düşürmüyoruz mına kodumun apartman yönetimleri.
  • ısınma bedeli beni yakan şehir. 350 tl ne lan insafsızlar.
  • dün sabah hava çok güzeldi sadece ceket - kısa pantolon ve spor ayakkabıyla çıktım evden. akşam sırılsıklam ıslandım. bugün hava yağmurlu diye yağmurluk, tayt ve bot giydim şu an ayrancı semaları günlük güneşlik. şemsiyedense yağmur yağsın diye vazgeçtim, ben evde unutunca yağmur yağıyor diye.
21 entry daha