• adeta bir şaheser. buraları değerlenecek...

neden bilmiyorum ama kızdan çok ananeyi izledim. torunu dolmayı yerken inanılmaz mutlu. tam bir sevgi yumağı.
  • yeni bir efsane daha doğuyor :) bir kaç kere dinledikten sonra sizde söylemeye başlıyorsunuz :d
  • kimseyi yargılayacak değilim, küçümseyecek de değilim ama bu nedir ya? hani nerden baksan ahmakça nerden baksan boktan. herkes popüler olmak ve sosyal medyada paylaşılıp layk(like) almak için neredeyse götünü verecek aq. bence bu tür saçma salak şeyler paylaşılmamalı.
    tanım: insanının geleceğe ait tüm umudunu bitiren yeni nesil salaklıklarının sergilediği videolardan bir tanesi.
  • izlediğim şahane video.

(bkz: açmayın iq düşürüyor)
  • tamamını izlemeye tahammül edemediğim video . yani gerçekten özür diliyorum ama bu kadar boktan bir şeyi izlediğim için kendi adıma üzülüyorum. siz siz olun açmayın.
  • harbiden az önce ne izlediğimi sorguluyorum. ananeye yazık be.
  • iki güne ünlü olacak kızın, sanat eserinin adı...

dünya artık böyle... eskiden böyle saçmasalak şeyler görünce, boku çıktı derdim ama artık kabulleniyorum... bu dünyayı bu gençler yönetecek işte... her nesil daha da vasıfsız ve aptal oluyor...

yakında maymunlar tarafından yönetilirsek şaşırmayın... ki yönetsinler ben razıyım... trump’tan falan akıllı bi ton maymun var...
  • keske sadece kiymali dolma yapmis olsaydi.
  • işten gelip yorgun argın çocuk yaparsan işte böyle olur. vitamin eksik potasyum %40 demir hiç yok normal yani.
  • ajdar'dan eğitim almış olabilir.

insan bi uyarı koyar, gözüm ve kulağım kanıyor amk.
hesabın var mı? giriş yap