• güzel olmaları, sizin için çabalayıp durmaktan asla yılmamaları kanımca kıskanılan özelliklere dahildir.
  • 4 çeşit yemeği en fazla yarım saatte yapabilmeleri, herşeyi kontrol altına kolayca alabilmeleri*, sizi çok düşündüren üzen bir şey varsa şakaya vurup size o şeyi unutturmaları veya hafife almanızı sağlamaları
  • 45 yaşındayken 35 göstermesi, canını sıkan insanlara hiç düşünmeden rest çekebilmesi.
  • sadece bir kaç sözle sizi hayatınızın güzel gittiğine inandırabilmeleri adeta mind trick yapabilmeleri farkında olmadan.
  • farklı marka malzeme kullansa bile aynı lezzette yemek çıkarabilmesi... üstelik bunu yıllarca yapabilmesi!
  • ben bile bazen kendime tahammül edemezken onun bana hala tahammül edebiliyor olması. bir de hayatıma kamera mı yerleştiriyor nedir her şeyi sezinliyor. tırsıyorum bazen.
  • fedakarlığı. anneler dışında kimse yapmaz onların yaptıklarını giymez giydirir,yemez yedirir.*
  • siz, yemeği yedikten sonra çöken ağırlıkla birlikte hafiften uyuklamaya başlarken, onun yığınla bulaşığı yemeğin hemen arkasından yıkayacak kadar dirençli olması.
  • sabahın 6.30 unda siz işe giderken annenin uyuyor olması.
  • her bir şeyi yüzüme bakarak şıp diye anlaması. insanlar hakkında çok doğru genellemelere imza atması. beni doğururken, ameliyathanede, çocuğun yükselen burcu ne olacak diye kafasını kaldırıp saate bakmayı akıl etmesi.* canı istediği için devam sütü içmeye başladığını beyan edecek kadar çatlak bir hatun olması. kahkahasının üç mahalle öteden rahatlıkla duyulabilmesi. ama en çok da benim olması, annem olması.**
hesabın var mı? giriş yap