42493 entry daha
 • uzun pozisyonda olsaydım tam bu seviyelerde uzardım :) hedef 45-48 bin dolar arası..
 • burada herkes risk alıp birşeyler yapıyor ama herkes ama herkes bu yılın memecoin yılı olduğunu unutuyor. solana ağının nasıl aktığını biraz anlayan bilir 100x ler 200x ler havada uçuşuyor. bitcoinle futures harici spotta takılıyorsanız boşboş beklersiniz gençler. futureste zaten kanser eder. geçtiğimiz ay şöyle bi entry yazmıştım burada (bkz: #162870335) sonrasında insanlar çok mesaj attı ve fokuslandığım koini paylaştım. evet (bkz: googly cat) benim de yatırımım var ama ekibi gerçekten sağlam gördüğüm için girdim ve yaklaşık 14x'le şuan 1m$ marketcap değerinde. bu ekibi telegram https://t.me/emilyscrypto ve diğer influencer sayfalarında gördüm. bu kadın gemci ve paylaştığı coinler genelde bir iki ay içinde 100x yapıyor bağlantılarını kullanıp diğer sağlam influencerları pushlatıyorlar. bu adam a catboy ve bome'yi ittirdikleri gibi.

  şimdi bu token ilk borsa listelemesinin haberini paylaştı. biconomy ve gayet güçlü bir kore borsası. coinmarketcap cex borsa sıralaması dünyada 32. sırada.

  https://twitter.com/…com/status/1782800992779567594

  haftalık ziyaret sayısı 2 milyon.
  ortaklık geçtiğimiz ay mercedes-benz ile. piyasayada yeni adını duyuran borsa ve geleceği parlak sağlam coinleri listeliyor. demem o ki biraz araştırmayla bu işlerden güzel para kazanılır sadece akıllı olun uyanık olun. ytd risk analizinizi yapın.
 • bu haftaiçi 64'e düşüş bekliyorum.

  edit: biraz çabuk gelmişiz :)
 • kısa bir soru soracam bu bitcoin olayından anlayanlara !!!!

  bilen varsa mesaj kutusuna bi posta attırsın

  sorum şu ;

  şimdi bu bitcoinden 2009 yılında 1 dolar ile 1300 küsür tane alınabiliyormuş

  eğer benim 5000 dolarım olsa ve satoshi nakamotoya 5000 dolar göndermiş olsaydım

  5000x1309 = 6545000 adet bitcoin alabilecekmiydim ??? birde günümüz itibarı ile kaç para ederdi bu miktar

  bunu şundan dolayı soruyorum eğer madencilik yeni başladıysa bu satoshi bunca blockchain denilen yapıyı kazımadan nasıl gönderecekti
 • satoshi'ye ait olduğu düşününülen cüzdanlarda yaklaşık 1 milyon btc olduğu düşünüldüğünde ondan alamazdın.

  piyasadan alsan böyle büyük transferler olmaya başladığında otc bile olsa fark edildiği anda, tek seferde yapamayacağına göre, fiyatlar yükselmeye başlardı.

  zaten soruyu karmaşıklaştırmaya gerek yok şimdi tüm piyasada 1000 btc olsa sen 2000 btc almaya kalksan alabilir misin? hayır, çünkü yok.
 • 2010 yılında bedavaya dağıtan site bile vardı.

  https://www.reddit.com/…o_be_a_bitcoin_faucet_that/
hesabın var mı? giriş yap