20751 entry daha
  • obo, fomo, bobo, mobo falan filan bok püsür, hiçbirinin bir önemi olmadığı kripto yatırım aracı. robotlar bir şeyler yapıyor, biz de izliyoruz işte.
  • yaz sonuna kadar tarihinin en büyük düşüşünü gerçekleştirecek ve türkiye'deki kısa yoldan zengin olma hayali kuran pek çok şark kurnazını batıracaktır. buraya yazıyorum. sonbaharda görüşürüz.
  • köşeyi dönmeye çalışan aklı kısa şahısların, tepe üstü çakılacağı kriptodur.
  • her düştüğünde böyle ağlayacaksanız gidin biste girin.

kriptopara borsası böyle kabullenin artık
  • şöyle düşecek böyle düşecek, yok yaza olmadı kışa kesin, zengin olmak isteyenin eline verecekler gibi saçma sapan yorum yapanları anlamıyorum, bu kadar eminseniz, çok değil açın 1.000 dolarla125x short işlemi 40 bine düşse 20.000 dolar kazanırsınız, yoksa götünüz yemiyor mu?
  • ekonomi profösörü sağlam projeli coinler alıp üzerine yatın diyor. ama hangi coin olduklarını söylemiyor. araştırın okuyun alın diyor. evet özgür demirtaş proje diyince fen bilgisi aklına gelen yurdum insanı al satçı olmuş. sen neyin derdindesin soğuk cüzdan felan. btc yükselip düşünce hop oturup kalkıyoruz. ulan neo yu satmasaydım 3 milyona yakın param olacaktı. btc şaka mısın nesin anlamadım.
  • an itibari ile 1 bitcoine sahip kisiler arasina girdim.
  • bu hafta içinde keyfim cumhuriyetinin açıklama yapması beklenen kripto para. elf gözlerim dominansı %45.3 görüyor. bunlar hoş değil.

altcoinlere gire çıka naptığımızı unuttuk, son 1 haftada gir-çık yapmadığım altcoin yok. hepsi de acayip bitcoin kazandırdı. bir sonraki adım, bitcoin fiyatının yükselmesi olur. dominans hoş değil, demiş miydim? evet, hoş değil.
    başlığın son entrylerine de hızlı okuma yaptım, hala grafik diyor birileri. allahını seven üzerime kürek atsın. lan bitcoin 3 aydır yatay seyrediyor, ne düşüşü, ne yükselişi, ne grafiği.

ortalama bitcoin maliyetim son 2 senede -120 bin dolar. hee ev aldım, daş! yine alıcam, ama bu sefer ev alırken satıcıdan para isteyerek alıyorum.

siz grafik çalışacağınıza, basit matematik çalışın amk. alın size oran-orantı sorusu:
    stalemate'in herhangi bir birikimini 1 ayda %20 arttırdığı ve cebinden bitcoin ve usd tether çıkarmakta aşırı imtina ettiği bilindiğine göre, 1 milyon liralık bir ev alabilmesi için evi satan kişinin ödünç birikimiyle 12 aylık süreçte yatırım yapması gözönüne alındığında, satıcıdan ne kadar para istemesi gerekir?

dhsakjhddsgakdgsasa evet yaptım bunu. bu olay gerçekleşti geçen ay. yoksa siz hala ev-araba alırken para mı veriyorsunuz?
  • janet yelloz şimdi de “ben faiz artışı öngörüyorum demedim tamam mı!” şeklinde açıklama yapmış. hayır madem böyle bir açıklama yapmadın neden haber çıkar çıkmaz yalanlamadın? o arada milyar dolarlar el değiştirdi. sırf kriptoda da değil !

sever misin sabaha mı bırakırsın?
  • bitcoin zamanı biraz geçti, 500 bin tl kolay bir sayı değil. bunun bir sonraki çığır açan teknolojisi defi ve nimbus. 15 'e yakın gelir akışı sağlıyor. 2 tane ethereum bazlı binance smart chain'e entegre olacak alt yapısı var.

daha hızlı ve yüksek gaz ücretlerini 10 kat azaltıyor. bence burdan bir takip edin derim. 1999 'da amazon almak gibi bir fırsat olabilir ama sermayenizin yüzde 20 si ile girin tabi her zamanki gibi karar sizin. türk telegram kanalında istediğinizi sorun lütfen
8 entry daha