• aras 4 yaşındaymış henüz ve babası, oğlunun ihtiyacı olan cihazı alabilmek için kitap yazmış. kitap satışından gelecek olan para aras'ın yaşaması için çok gerekli. bu yüzden başlığın gündemde kalması gerekiyor. daha önce yaptık yine yaparız sözlük. el birliğiyle kitabın satılmasını ve aras'ın hayatını kurtaracak cihazın alınmasını sağlayabiliriz ben inanıyorum.

baba özgür büyüktanır'ın facebook adresi şu. kendisine kitabı nereden temin edebileceğimizi öğrenmek için de mesaj attım. cevap gelince entry'mi editleyeceğim.

edit: az önce aras'ın babası mesaj attı, ufacık bedeni daha fazla dayanamamış aras'ın. çok üzgünüm çok...
  • desteklenmesi gereken bir girişim. bir çocuğun tedavisi için ortaya bir emek konmuş. almamak olmaz...
  • çaresizliği yaşamış insanlar ufacık bile olsa bir desteğin ne anlama geldiğini çok iyi bilirler. bir insanın, bir çocuğun, bir canlının bir tek kitap almakla kurtulacağını bilmenize rağmen hiçbir şey yapmaz mısınız ? aman bir kitapla bir insan mı kurtulur diyeniniz de olacaktır elbet. peki ya kurtulabileceğini hissettirmek çok mu az şey ? değil dostum zor değil. her şey gider geriye bir çocuğun tebessümü kalır. desteklenmesi gereken, yayılması gereken bir yardım isteğidir.
  • ufaklığın canı dayanmadı bu pis zalim dünyaya. allah kalanlara sabır versin.
    kitabı alın arkadaşlar, babasına destek olalım. böyle güzel insanlara ihtiyacımız var.

aynı isimli başka bir yazarın 19 kitabı var. lütfen karıştırmayın.
    bahsi geçen olayın kitabı "bir asırlık öykü" ürün yayınlarından çıktı. 15 lira gibi etiketi var.
hesabın var mı? giriş yap