• bir sahibinden.com klişesi. bu klişe yüksek hacimli motora sahip araçlarda yazılıyor genellikle. vergisi, yakıt tüketimi, bakımı gibi sorularla muhattap olmak istemeyen satıcı bu klişeyi kullanarak işin içinden sıyrılıyor. her ne kadar küstahça gelse de adam haklı çünkü sahibinden.com'da o kadar boş o kadar gereksiz mesajlar alıyorsunuz ki bir saatten sonra toptan çözüm arıyorsunuz.

bir anı;
    (bkz: sahibinden.com/@de nada)
  • şu sözden nefret ediyorum. ulan 1.6 motor arabalara bizi mahkum eden vergi sistemi yüzünden artı yakıt fiyatları tabii... şu sözü yazan kişinin kullandığı araç maks.1.6 motor. dümbük sanki v8 kullanıyor (bkz: aslan besleyen yemini düşünmez) diyor. he canım benim yeni doğmuş aslandır o.
  • (bkz: #101687811)

bugün honda civic için söylenmiştir. bakalım güzel ülkemizde daha neler göreceğiz?
  • bmw gruplarında yakıt soranlara apacilerin hemen ben burdayım ve apaciyim dercesine verdiği cevaptır.adam bmw almış o zaman yakıt bakmamali? belki sorun var motorda ?
  • atasözü gibi ama değil. atalarımız söylemiş olsaydı bile 2022 itibariyle hiç bir geçerliliği yok. geleceğe not olsun, benzin 13 lirayken yazıyorum, benim aslanın yemini sabah akşam düşünür oldum. keyfine turlamalarım azaldı, full depo çıktığım uzun yol biter bitmez tekrar fulletip, ne yaktığını tl cinsinden fişte görme gibi 10 yıldır olmayan huylarım türedi. halbuki covid başlarken 2020 baharında 4.85'ten su gibi depo fullemeceler ne güzeldi değil mi? amerika'yı ortadoğu'ya getirmişler gibiydi.

yeni türkiyemiz'de bırak aslanı, kedi besleyen bile yemini düşünüyor artık. teşekkürler uzun boylu lise diplomalı iett şöförü, büyük ekonomistsin vesselam.
hesabın var mı? giriş yap