• porselenle çalışan porselenden yapılmış insan...
  • boğaziçi üniversitesinde seramik derslerinin vazgeçilmez ismi, yetenekli insan, sanatçı şahsiyet. ayrıca çok hoş sohbettir, sırf sohbet için bile dersi alınır. amma lakin ki kredi doldurayım diye dersi alıp, bu hoca bırakmaz diye düşünen arkadaşlar yanılırlar. baştan söyleyeyim; merakınız yoksa dersi almayın çünkü ortaya bir iş çıkaramazsanız kalırsınız. son bir iki hafta gelip de kalabalık yapmanın alemi yok, maksat tornada sıra olmasın.
  • ölümüne kahve falı bakar ayrıca. tutturduklarıyla sol tarafına inme inenler var diyorlar. "sana bir kadın sırtını dönmüş" dedi. 2-3 saate kalmadı terk edildim. yaktın beni aslı.
  • aslında aşk kitabının yazarı.
    bireyler ve çiftler ile binlerce saati aşan çalışma tecrübesi olan, ilişkiler alanında çiftlere yardım etmek isteyen profesyonelleri yetiştiren türkiye'nin bir elin parmağını geçmeyecek ilişki koçlarından biri.

çok yalın, anlaşılır ve ilişkiler için muazzam bir rehber niteliğinde bir kitap yazmış. nice insan ilişki kavramına ve ilişkisine bambaşka bir gözle bakacak.

(bkz: kendimden biliyorum)
    (bkz: helal olsun)

evlendikten sonraki adı için (bkz: asli aydemir aytac)
  • iade-i itibar adlı ilk kişisel sergisini 13 ekim - 06 kasım tarihleri arasında d'art gallery istanbul'da izleyebileceğiniz kişi
hesabın var mı? giriş yap