şükela:  tümü | bugün
570 entry daha
 • bildiğim bir şey varsa o da tiroid bezinin kişinin karakteri üzerinde astrolojiden çok daha fazla bilimsel ve bu yüzden daha elle tutulur etkiye sahip olduğudur.
 • ah şu kadınlar ve garip inançları. iddia ediyorum : dünya üzerindeki kadın taifesi bir ay ortadan kalksın, neredeyse tüm sahte bilimler ve batıl inançlar rafa kaldırılır. astroloji de bundan muaf değil.
 • üstteki yazara katılmakla beraber aynı zamanda değişik bir yönden bakmak istiyorum.

  kadınlar evet genelde antin kuntin şeylere erkeklere göre daha çok ilgililer.

  kadın gelişimdir sürekli ileriye doğru gitmek ister....

  kadın gökkuşağıdır, erkek ise siyah beyazdır. tek başına kadın gökkuşağının renklerini açamaz siyah ve beyaz tonlara ihtiyacı vardır. er kişisi oldu mu o tonları açar renklerin anlamı derinleşir.

  erkek de tek başına sadedir siyah beyaz gibi kararlıdır... bir gökkuşağı bulursa siyah ve beyaz bir anlam kazanır.

  doğru kadın ile doğru erkek bir olursa ortaya çok güzel potre çıkar,gölgelemesinden tonlarına kadar harika bir sanat eseri olur.

  heh işte bu astrolojide bizim sikimsonik olarak gördüğümüz şeylerden biri sanırım.

  kapitalizmin çarkını kadınlar döndürür, bu kadar tüketim üzerine.....

  bonus olarak astolojik farklı bir bakış açısı

  https://www.youtube.com/watch?v=gln9y1avbnk
 • astroloji icin bilimsel bir yan yok deyip bilimsel hicbir yani olmayan savlarla kadinlarin bu islere daha fazla merak saldigini soylemek... sen icinde bilim gecen cumle kurmasan da olur kardes
 • 2019 sonunda teke tek programına katılan astroloji uzmanlarının tüm tahminlerinin çıkması akabinde mayıs ayında tekrar katıldıkları programda yine amerika olaylarını bilmeleriyle inanmaya başladığım yıldız falcılığı.