• avcı davarların nasıl beyinsiz sürüsü olduğuna çok muhteşem bir örnek daha. amına kodumun beceriksizi, küçük sikli ibnesi yüzünden paramparça oluyor garibim hayvan. soyunu sopunu sikeyim senin.
  • ayıları çok sevdiğim için gözümden yaş geldi lan, hala sıkıyor yerde yatarken duygusuz orospu çocuğu..

köpeğe de üzüldüm onunda bir suçu yok, köpekle ayıyı bir süre aç bırakıp bu avcı denen müştemilatı kapatacaksın anca o zaman içim rahatlar.

iç burkan hikâye, dağlara insan çıkartmayacaksın.
  • elinde silah olan dalyarağa bir şey olmaması can sıkıcı. ayıya da köpeğe de yazık. elindeki demirden 'oyuncağa' güvenen yavşağa da elindeki şeyi temizlerken filan bir 'kaza' yaşamasını diliyorum.
  • video, bir orospu çocuğu yüzünden canlarını kaybeden iki güzelim canı içerir. allah sizin de ‘sporunuzun’ da belasını versin.

tanım: canını kurtaramayan ayıdır.
  • köpeğin öldüğü yok bilerek yanına çağırıp sakinleştiriyor. sonrasında da istediği açıyla muhtemelen köpeğin kanının aktığı yerleri gösteriyor pislik herif pirim yapmak için ölmüş havası vermeye çalışıyor.

demem o ki ben ölmemiş olduğunu düşünmek istiyorum..
  • avcı denen yaratık tarafından katledilen ayı olmalıydı başlık.

ayının öldürdüğü köpek de, köpekliğinin cezasını görmüş! üzüldüğüm tek canlı, ayı bu videoda. köpeğe de yazık, hayvancağızın seçme şansı yok...
  • alfa köpeğinizi silkeleyim. o ayı size naptı, gittiniz öldürdünüz hayvanı. ayı yenen bir hayvan değil, saldırmamış etmemiş. keşke avcı denen o.ç yi öldürseydi.

özelden mesaj atan olursa kalbini kırarım peşin söyleyim
  • orospu çocuğu avcı yüzünden iki canlı öldü umarım kendini sikinden vurur
hesabın var mı? giriş yap