• avrupa'yı, kktc'yi ve izmir'i bilmem ama mersin'de görmeye çalışanlar artık yaşayamıyorlar.
  • italyada arkadaşımın bacağının kırılmasına sebep olan felsefedir. italyanlar türklere benziyorlar demiyorlar boşuna tabi.
  • bu önerme sayesinde öğreniyorum ki, memlekette avrupa görmemiş tek insan ben olabilirim.
  • hiç bir avrupa seyahatimde denemeye cesaret edemediğim olay. nemelazım herkese durur kürde çarparlar...
  • isviçre'de, bu iş böyledir arkadaş. hatta kırmızı ışık yaya için yanıyor bile olsa, yaya adımını yola atar atmaz, araç durmakla yükümlüdür. bu derece de ağırdır. ama böyle bir kanun var diye kırmızı ışıkta geçen yaya var mı dersen ? sıfır.
  • test etmek için istanbul'un avrupa yakasında denedim bu olayı. şu an hastanede, telefondan yazıyorum bu entry'i.

üstümden geçti orospu çocukları.
  • güngören'de başıma geldi. sonradan baktım ki adam beni arabasına davet ediyor, koşarak uzaklaştım anadolu tarafına doğru.

edit: o da avrupa değil mi olm? tıs tıs tıs..*
  • türkiye'de duran araç sen geçmeye çalıştın mı gaza kökler.
  • türk insanının yaya görünceki eylemleri; mini etekli güzel kız görünnce dur yürürken süzersin, çirkinse bas gaza görmemiş gibi davran,yaşlıysa aban kornaya haddini bilsin ,erkekse al altına gitsin..
  • çekya'nın küçük bir kasabasındaydım. kaldırımda duruyor, yanımdaki kişiyle sohbet ediyordum. bir adam eliyle ayağımı işaret etti, ayağımın ucu kaldırımın yanındaki şerit üzerindeymiş, bu yüzden araba durmuş, bir süredir beni bekliyormuş, geçecek misiniz diye sordu.

inanabiliyor musunuz?
hesabın var mı? giriş yap