• avukatlarin genelinde var bir kaypaklik. geçmiş olsun.
    edit: genelleme iyi olmamis evet. tanıdıklarımın hepsi kaypakti.
  • bir dilekçe ile baroya başvurulup konunun araştırılması sağlanmalı.

konudan vareste olarak; kendini ombudsman zanneden, mesleğinin ifası için her türlü düzenbazlığı, dalgayı dümeni yalanı ve ahlaksızlığı mübah gören, bunu mesleğinin gereği zanneden avukat sıfatlıların yokolması ve avukatlık mesleğinin daha fazla zarar görmemesi dileğiyle..
  • orospu çocukluğu nedir. nasıl olunur sorularına cevap avukattır.

işin peşini bırakmayın facebook twitter vs varsa veya e devletten şikayet edebiliriz.

let the linç begin.

dicem ama ya yalan söylüysanız hmm. polise git yine en iyisi.
  • avukatlar hakkındaki genellemenin doğru olmadığı ama taciz olayı gerçek ise ve bu yanıltma da doğru ise, hakkını aramanda fayda olacağı bir beyan.

kadın bir avukat olarak, ben de bir çok saçma şey ile karşılaşıyorum ama bu meslekten öte bizim ülke insanının kalitesi ile alakalı bence. o adamı doktor da yapsan aynı boku yine yer
  • avukatlar tıpçıların hipokrat yemini gibi yemin ediyor mu bilmiyorum ama ettikleri yeminde “doğruluk” kelimesi geçmiyor sanırım.
  • asıl şikayet edilen konudan bağımsız olarak bir not düşmek istiyorum: x kişinin vekilliğini üstlenmiş olmayı eleştirmek kimsenin haddine değildir. herkese haklı olduğunu düşündüğü hukuki ihtilafta muvaffakiyet diliyorum.
  • avukat kiracimiz 6 kira takarak evimizden cikti. ısi bildigi icin butun mallarini esinin uzerine yapmis. hacizden de bir sey cikmiyor yani. ama kizi ozel universitede okuyor. soguk suyumuzu ictik.
  • önce savunma hakkını güzelce kavrayın, ondan sonra “bu avukat zamanında suçluyu savunmuş” gibi bir tabir kullanırken bir kez daha düşünün.
  • bu başlık altında bütün avukatları zan altında bırakacak, hakaret ve/veya hakarete varacak düzeyde girdiler görüyorum.

terbiyesizlik yapmayın!
hesabın var mı? giriş yap