62 entry daha
  • "bu sandalyeyi buraya koyanin ta" diye baslayarak agiz dolusu kufur etmeye sebebiyet veren hadise.
  • kişiyi 1 ay boyunca yeşil-mor bir minik parmakla dolaştırabilen durum :/ niye iyileşmedi ki bu, alla allaaa.
  • böyle birşeyin başıma gelmesi durumunda uçan adam sabri bey'in benim yanımda bok yemesiyle sonuçlanacak eylem.
  • tek ayak üstünde bir süre zıplayıp bağırdıktan sonra insana kapı gövdesine yumruk attıran lanet durum.
  • çocukluk yıllarının olmazsa olmazı. çocukken ev futbolu oynayıp ilk kırık-çıkık olayının vuku bulmasına sebep olur.
  • evde topa dış vuruş çalışmaları yaparken yere vurulur. geçer diye beklenir, geçmez. ertesi gün üstüne basılamaz. çatlamıştır ve alçıya alınmıştır.
  • zanlılardan biri de buzdolabı kapağıdır.
  • bu parmağın ufacık tırnaklı ve diğer parmaklara kıyasla daha bir güdük ve zavallı olması, kazma kadar serçe parmağını sağa sola çarpıp kıran atalarımızın doğal seleksiyona uğramasından kaynaklanıyor olabilir. bu parmak en çok kapı kenarı ve sehpa ayağına vurulmakta olup, vücudumuzda aynı kısmetsizliği paylaşan diğer organlar omuz ve dirsektir. zira dirseği çarpmanın acısı da kişiyi yandım anam diye bağırtabilir.
  • bilerek yapılmamalı mal mısınız olm ya?
  • vücudun tesadüfen bir parçası olmuş gibi ayrıksı duran minik, tombul uzuvun kendini var gücüyle bagırarak hatırlatma biçimi. unutulup gitmekten, digerlerine oje sürülürken atlanmaktan, yine hani bana hani bana diyen taraf olmaktan korkusundan çarpıyor kendini sağa sola. tamam len ordasın bilioz bi rahat dur?
226 entry daha
hesabın var mı? giriş yap