• gayet iyi bir yutup kanalı olandır.

akademisyenmiş birde

bi kahvesini içmeye gideyim bi ara

hoş sohbet
  • youtube türkiye'deki nadir bulunan kaliteli kanallardan birisi.

hastasıyız.
  • youtube türkiye'de hoş bir mizaca sahip şahsına münhasır geek,akademisyen, tüpçü*.

(youtuber)
  • açıkça söylüyorum , youtube da denk geldiğim sanırım en nadir insan. birkaç videosunu izledim iq üm yükseldi. tam olarak hakkında bir bilgim yok ama gerçekten öğretici biri. devam lütfen devam.
  • donanımcı baba adında youtube kanalında kaliteli videolar hazırlayan youtuber.
    bir pc yanında güzel ve eğlenceli bilgileri büyük bir heyecanla vermektedir.
    barış özcanda sonra en sevdiğim ve takip ettiğim şahsiyettir kendisi.
  • en iyi türk youtuber listesi yapsam ilk üçe gözüm kapalı yazacağım insan. biyolojiden tutun fiziğe oradan tutun askeri teknolojilere bir bakmışsınız yazılım ve donanım hakkında videolara sahip akademisyen. günlük hayatımızda işe yarayabilecek bize vizyon katabilecek çok değerli bilgiler veren güzide bir insan. eğer buraları okuyorsa en içten sevgilerimi gönderiyorum kendilerine.
  • çocukken okul olmadığı zamanlarda, her sabah erken kalkıp akşama kadar ansiklopedi okurdum. öğrendiğim bilgiler sayesinde de ilginç şeyler düşünüp ilginç şeyler tasarlardım. bu yaptıklarım bana inanılmaz keyif verirdi ve ansiklopediye daha çok sarılırdım. ansiklopediden öğrendiklerim sayesinde ilkokul döneminde yarışmalarda bir çok birincilik almıştım. gel zaman git zaman artık ders çalışmayıp sadece ansiklopedi okuduğum için annem bu duruma kızmaya başlamıştı ve bir süre sonra da her hafta ansiklopedileri birer ikişer bana çaktırmadan saklıyordu.

şimdi ise yazılım mühendisiyim, işlerim inanılmaz yoğun. ayhan abiyi izlemeye 10 ay önce başladım ve izlerken inanılmaz keyif alıyorum. bana o ansiklopedilerin dostluğunu veriyor ayhan tarakçı. videolarını izlemeye başladığım zaman işi gücü bırakıp saatlerce izliyorum ve izlediklerimi ise başka kanallardan araştırıyorum. bu şekilde gidersem yakında ya işimden olacağım yada ailemin yanına taşınıp annemin kızmasını bekleyeceğim *

ayhan tarakçı benim için bir youtuber değil, canlı bir ansiklopedi. oturuşu, mimikleri, sohbeti, ses tonu, öğrettiği ilginç bilgiler ile kendisine fazlasıyla bağlıyor. burayı mutlaka okuyorsundur ayhan abi, ağzına yüreğine sağlık.
  • inanılmaz kaliteli içerikler barındıran bir youtube kanalı.

bu arada ayhan hocam askeri teknoloji videolarını daha fazla bekliyoruz
  • bugün keşfettiğim ve özellikle askeri teknoloji videolarını oldukça beğendiğim youtuber.
  • içerikleri çok güzel harmanlayıp akıcı bir şekilde bizlere sunan başarılı youtuber akademisyen.

severek izliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap