• en sevdiğim instagram görmemişi. en azından samimidir.
  • görmemişliğin bile bir sınırı vardır. adam chivas regalle el yıkıyor. para bok anladık ama yanında bi tane hatun yok be baba sultan.
    aha öyle sağda solda tek başına geberip gidersin..
  • kafayı çekemeyenleriyle bozmuş görmemişlikte master yapmış instagram fenomeni arkadaş.
  • chivasla el yıkayıp güya çakma parfüm kullanan bir sonradan görme kıro.
  • baba iyi bi para bırakmış faizini yiyor diyorlar
  • şuan tayland da ortamların anasını belliyor
  • normalde insanlar böyle parasıyla övünüp çar çur edenlere küfrü basar ama nedense bunun seveni de çok bu aralar sık karşıma çıkıyor
  • adını ilk defa dün, sosyal medyada bir arkadaşımın paylaşımında gördüm. "azad yılmaz adamdır" yazmış bir de paylaşımında. bunu paylaşan arkadaşta sözüm ona milliyetçi ve ağır abi takılan bir arkadaş. bir bakayım dedim, bakmaz olaydım. adamla meyhanede toplanmışlar bir kamyon adam, canlı yayında davul zurna çaldırıyorlar adama kendilerince de eğleniyorlar. kim ulan bu diye iyice merak ettim. bir de baktım ne göreyim instaboymuş meğerse...

neyse, sözlükte de "adam elini yıkıyo şivas regalle" yazan da görünce dayanamayıp bu çaylak halimle kendi kendime bir entari giydireyim bari başlığa dedim.

özetle "şivas çok iyi yaaa" tayfasının yani viskinin ne olduğunu, kültürünü bilmeyenlerin sempati duyabileceği bir barzo gördüm ben şahsen. neyse herkesin popisi kendinedir, bize nedir...
  • kokainin uzun vadeli etkilerini yaşadığını düşünüyorum
  • dubai'ye gitmiş , 20 bin dolar ile beraber , masa da 2 pro max var , yaşıyor hayatı

(bkz: https://youtu.be/iazgpurid88)
hesabın var mı? giriş yap