şükela:  tümü | bugün
 • yilmaz ozdil'in kosesinden bugun sordugu hakli soru. ben de merak etmiyor degilim. baska ulkede bir parti lideri bu kadar cark etse herhalde devam edebilmesi icin psikiyatr-doktor raporu isterler partiden .

  yazinin tamami kaynak

  imkani olmayanlar icin ozeti:

  --- spoiler ---

  meral akşener'e imza verenlerin fetocu olduğunu söyleyen devlet bahçeli, tek tek
  isimlerimizi sayarak “merak ediyorum” demiş, “emin çölaşan imza verdi mi? rahmi turan imza verdi mi? yılmaz özdil imza verdi mi?”
  .
  .
  .
  .
  kuvvacıyım.
  mustafa kemal dışında kimseye imza vermem.
  dolayısıyla, tarih huzurunda asıl merak edilmesi gereken soru şudur:
  devlet bahçeli'yi bu zavallı duruma imza attıran mecburiyet nedir?

  --- spoiler ---

  edit: kaset diyenlere su soruyu sorarim: adam zaten evli degil, kari-kiz-kaset gibi bir durum olsa cikarsin "evet yaptim erkegim ulan ben ama ulkem once gelir" dersin, millet iki ayiplar ama sonradan der ki "vay be erkekmis, kasetten de belli zaten" hic degilse adin guzel kalir. bak berlusconi abi'ye italya'yi ipe dizmis kimsenin umrunda degil, kendi dahil...

  gelen mesajlar uzerine edit: karili-kizli bir kaset mevzusu olsa cikip soylemek kolaydi dedim, gerisini bilmem...
 • (bkz: kaset)
 • gerçek vatansever olması ülkeyi hainlere bırakmak istememesi. şerefsizlere prim vermeyen adam olması. aslanlar gelince çakallar dağılır. kaseti sizin pornocu başkanınız iyi bilir. kimin kasetini izleyerek genel başkan oldu.

  hafızası google’dan ibaret olan yılmaz özdil siyaset bu mu?
 • bencede kaset olmalı....şimdi düşüneceksiniz doğal olarak adam evli değil...yani varsa bile böyle bir kaset evli değilim barklı değilim...size giren çıkan ne amk diyerek açıklama yapsa gerçekten söyleyecek bir sözümüz olmayabilir....

  peki ya nedir bu kadar bu adamı köşeye sıkıştıran sorusunun cevabını genç ve zeki sözlük kişilerine bırakıyorum....

  tanım : akılları kurcalayan sorudur.

  edit : yazdığım cümleyi sildim..
 • yılmaz özdil’in, devlet bahçeli denen kişinin içinde gezdirdiği yazısının bitiş cümlesi. oldukça ağır bir o kadar da yerinde olmuş bir yazıdır. okumanızı tavsiye ederim.

  içinde gezdirmekte kastım, devlet bahçeli sözcü gazetesine gelmiş, yılmaz özdil de nezaket gösterip bahçeli’yi sözcü binasının içinde gezdirmiş.
 • (bkz: yılmaz bey napıyorsunuz)

  yılmaz özdil herkesin cevabını merak ettiği soruyu köşesinden dile getirmiştir...

  fakat önce biraz sevmiş.
 • vardır bir sebebi elbet
  30 kuruşluk bir fotoğraf kağıdına basılmış...

  edit: belki de link yanlıştır di mi?
 • benim gözümde, çıkıp benim kasetim var, yaptıklarımın arkasındayım veya yaptıklarımdan pişmanım demesi şuana kadar yaptıklarından daha onurlu bir davranış. hiç mi utanmaz, hiç mi sıkılmaz bir insan. tamam hadi o insan utanmıyor, sıkılmıyor. partililere ne demeli? bir yılda bir partinin tüm söylemi, tüm vizyonu değişir, başka partinin başarısı için uğraşmaya başlar mı?
  içinizde hiç mi onurlu insan yok?
 • mhp'li arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla kaset dedikodularıymış. ''kaset deyollağ emme bilemeycem, garip gurip durumlarmış''

  açık açık yazamadım şimdi fakat bana anlatılan dedikodu'daki kaset içeriği hiç de yargılayacağım bir şey değil, umurumda olan bir şey değil. bir çok avrupa ülkesinde ve arap toplumlarında gayet doğal bir olay.