• linç yeme pahasına açtığım başlık. opera ve müzikalleri sevmeme rağmen baleden zevk alamamam tetiklemiştir.
  • (bkz: gareth bale)
  • seviyesi yüksek bir önerme. aklıma gareth bale gelmişti oysaki.
  • şu golünü görmeyenlerin hezeyanıdır.
  • bale candır diye itiraz ettiğimdir. ha tabi sanat dalı olanı.
  • başlıkta bale görünce aklına sadece gareth bale gelen bir toplumda baleyi kim şişirmiş ve balon olmuş?
    sadece belli bir kitleye hitap eden bir sanattır, şişirilmiş değildir.
  • balon diyemem klasik müzik seven biri olarak müzikal ve bale gibi şeyleri nedense sevmiyorum. bunun yanında bazı ünlü bale akademilerindeki balerinlerin aristokratlar için pazarlandığı haberleri bana çok tiksinç gelmişti. rusyada ve güney amerikada bu konu hakkında bazı skandallar çıkmıştı...

not: carmina burana spor
  • düz yolda yürümeyi beceremeyenler kulübü üyesi olarak bence de bir şişirilmişlik var ama balede değil de bizim egolardaki aşırı şişme durumu sanki. bale inanılmaz disiplin, yetenek ve müzik kulağı gerektiren bir sanat dalı. (bkz: black swan) filmi baleye sempati oluşturması açısından belki başlangıç için izlenirse iyi olabilir.
  • izlemekten zevk almıyor olabilirsin fakat kesinlikle doğru bir önerme değildir.
    anasınıfından itibaren 6 yıl boyunca bale yaptım, ekmeğini hala yiyorum. vücut gelişimine, müzik ve ritm yeteneğine, duruşa, zerafete kadar her şeye yardımcı oluyor. eğer çocuğunuz varsa veya ilerde olursa doğumdan çıkıp bir bale okuluna yazdırmanızı öneriyorum.
hesabın var mı? giriş yap