5594 entry daha
  • dalan sema, dayak yiyen sema, diskalifiye olan yine sema. gözüne pençe yemiş.
  • reytingler baya düştü..... izleyen kalmadı...... danışıklı dövüş olduğu belli ...
  • pınar'ın estetikleri amma başarılı lan. tipi daha önce ork gibiymiş simdi basbayağı güzel. sema'da da çok estetik var ama hala vasat, oz buyucusu'ndeki cadıya benziyor.
  • yarışmanın seyir zevki açılısından semayı diskalifiye etmek kendi ayağına sıkmaktır. yazık oldu semaya.
  • tam olarak takip etmemekle birlikte göz ucuyla arada sosyal medyada filan bakıyorum diyelim bu yıl. sms olmaması sebebiyle herkesin en ilkel duygularının daha rahat açığa çıktığı bir yıl olmuş. kesinlikle önceki senelerden daha fazla kaos ve fiziksel kavgalı diye düşünüyorum. tam takip etmediğim için yanlış değerlendirme yapmak istemem ama gördüğüm kadarıyla pınar'ın inanılmaz bir tahrik gücü var. dili kullanış biçimi çok sivri. direkt olarak hakaret anlamı bulunmayan ama insanın bam teline fena dokunan kelimeleri çok iyi seçiyor. benim takıldığım nokta bu kadının o bünyeye o kadar kini 10 yıldan beridir nasıl sığdırdığı idi. onun da cevabını doğru tahminle buldum. 5 kasım doğumlu imiş. bir akrep burcu olarak kasım akrebinin yanında akrep değilmişim demek istiyorum.*
  • evet şiddet cezalandırılmalı, sema’nın cezası adildir ama adaleti de işine geldiğinde uygulamazsın. defalarca şiddet uygulayan nagehan , önceki sezonlarda şiddet uygulayanlar cezalandırılmıyorsa orada bir sorun var demektir.

ayrıca şiddet sadece fiziksel değildir. psikolojik şiddet diye bir kavramda vardır. her medeni ülkede psikolojik şiddetinde hukuki yaptırımları olur. bir insana bariz bir şekilde psikolojik şiddet varsa bununda bir yaptırımı olmalı. bu şiddet iş yerinde olursa tazminat sebebidir , evde olursa boşanma , sokakta olursa hapse kadar yolu vardır.

o yüzden pınar saka’da diskalifiye olmalıydı. sen sürekli bir insanın üzerine git , hakaret et , durduk yere taciz et ama bunun bir karşılığı olmamalı. bakın bu rekabet ortamında anlık gelişen şeyler değil. sürekli bir insana bile isteye , planlayarak yapılan bir baskı. birine yılan diyorsanız bu karşınızdakine ağır bir hakarettir. gidin bir tanıdığınıza nefret duygularıyla sürekli yılan diyin nasıl bir tepki alıyorsunuz gözlerinizle görün.
  • karşısındaki 7 parçaya bölüp istanbul' un 7 tepesine gömen adam bile 'anama küfür etti, namusuma dil uzattı' diyince tahrik indirimi alırken sema' nın gönderilişi, pınar' ın kalması adaletsiz bir durumdur.
  • pınarı haklı bulan yetmez ama evetçidir
  • körü körüne survivor takipçisi olmamama rağmen mesela all star'da mücadele eden 2 kişi dışında herkesi tanıyorum.

bunlardan biri nefise, programı geçen senenin deprem felaketinden dolayı takip etmemiştim.

diğeri ise pınar.

az önce kadının eski haline baktım ve diyorum ki estetik cerrahi yeryüzünün en büyük dolandırıcılık yöntemi.

ulan o nasıl bir değişim! (güzellikten bahsetmiyorum)

görsel

aklıma şu fıkra geldi;

kadının biri, 46 yaşındayken kalp krizi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor.
    ameliyat masasındayken, ölüme yakın, birden bir azraili görüyor ve soruyor: 'benim saatim geldi mi ?'
    azrail cevap veriyor: 'hayır, senin daha 43 sene, 2 ay ve 8 günün var'.

narkozdan uyandığında, estetik yaptırmaya karar veriyor. yüzünü gerdiriyor, dudaklarını doldurtuyor ve göğüslerini düzelttiriyor. kısacası: 'yeniden doğmuş gibi'

daha uzun bir süre yaşayacağını bildiği için şimdi, o kadar ameliyatın değdiğini düşünüyor.son ameliyattan sonra, hastaneden tamamen yeni bir insan gibi çıkıyor.

tam karşıdan karşıya geçiyorken ambulans çarpıyor ve ölüyor.
    azrail'e soruyor: '40 seneden daha fazla yaşayacağımı söylemiştin neden o zaman bana o ambulansın carpmasini engellemedin?

azrail cevap veriyor: 'kız, allah canını almasın ben seni tanıyamadım ki' :d
  • düşünün ki tüm türkiye semanın yanında. işte pinar & nagehan & nefise 3lusu öyle bir iticiliğe sahipler.

pinar diskalifiye edilmezse 2 3 haftaya adada herkes toplu halde pınara dalacak. hepsini ni diskalifiye edeceksiniz o zaman acur bey ?
260 entry daha
hesabın var mı? giriş yap