• bir balık burcu insanı olarak en büyük derdim burç sıralamasında en sonda yer almamız. haftalık burç yorumu sayfalarında diğer burçları atlamak için butona tıklarken ya da sayfanın en altına giderken helak oluyorum.
    ayrıca bu durumdan dolayı haber sitelerine en fazla tık kazandıran burçtur.
  • zodyağ'ın son astrolojik burcudur. astrolojiye göre 20 şubat - 20 mart arası doğan kişiler bu burca mensuptur. son burç olduğu için önceki bütün burçların bazı özelliklerini taşır. genelde bu burç insanının duygusal ve yaratıcı olduğu söylenir.
  • eski sevgilimin burcudur. bir oğlağım ve cinsellik uyumunu, en iyi balık burcu kadınıyla sağladığımı onunla ayrıldıktan sonra anladım. ama duygusal değişimleri, paranoyaları, ağlamaları oldukça çekilmez oluyordu. balık burcu kadını içten ve ciğerden seviyor, ben buna şahit oldum.
  • (bkz: amua bile gor)

balık burcu benim burcumdur ve burçlar hiçbir sike yaramamaktadır.
    olabildiğine duygulardan uzak, nazik bir insanım ve yeri geldiğinde-ki sürekli geliyor- sert oluyorum.

burçlar genetik bilgi aktarımı sonucu atalarımızın bize bir mirasıdır.
    genel özellikler genellikle uyuşmakla beraber diğerleri hiçbir sike yaramamaktadır.

misal balık burcu, herkes depresif ve mıymıy olduklarını düşünür.
    zira balık burcu kış aylarının bir burcudur ve kış aylarında ne ekin vardır, ne doğru düzgün hayvan.
    hüzün, açlık ve mıymıntılık hakimdir hayata.
    atalarımız da her dönemde göğe bakıp tanrı bulmaya çalıştılar, sonuç olarak burçlara ulaştılar.

velhasılıkelam, burcunuzun ait olduğu dönemi ve biyolojiyi biraz incelerseniz doğru sonuçlara ulaşacaksınız.
    anlaşıp anlaşmamak da uydurmadır, ben genel olarak ters ve kimseyle anlaşmayan bir insanım. ama balık burcunun birileriyle anlaşması gerekiyor değil mi?
    bu demek değil ki ben kalitesiz ya da kötüyüm.
    siz kalitesiz ve kötüsünüz, kafanıza kasa kasa portakal fırlatırım lan. köşe köşe takip eder birden suratınıza portakal çarparım, yaparım bunu.

edit: mesaj alımı kapalı.
    bunu tüm entrylerime editleyecem ya, çok güzel.
    kimse gelip "vühürü vehürü" diye ağlayamıyor hehehe.
  • mensubu olduğum iğrenc burc.. resmen lanetli bu aylarda doğanlar :/
  • gerektiğinden fazla duygusal ve alıngan olduğu için duyguları sürekli sömürülen ve kullanılan mensubu olduğum burçtur
  • çok ağlar, çok vicdanlıdır.
  • en lanet burç bu.
    bir balık burcu olarak söylüyorum biz bunları hak etmiyoruz ..
    etrafımızdaki insan mutlu olsun diye yapmadığımız kalmıyor sonra biz mutsuz oluyoruz.

başkası mutlu olsun diye kendisi mutsuz olan bir burç bulamazsınız lan bir yerde..
  • ''fish doesn't think, fish knows everything.''
  • balık kurban rolünde gelmiştir dünyaya. tabii ki çok güzel yönleri de vardır ancak artık kapitalizm nesillerde yok olmuştur bu özellikler ve onlarda güce oynamaktadır. kurban aynı zamanda eziklik - özgüvensizlik durumları verdiğinden, mazoşist olduğunu unutmayalım. ezin balık bunu istiyor, ezmeyi bıraktığınız an o sizi ezer ilk eline geçen fırsatta, örnek: (bkz: recep tayyip erdogan)
hesabın var mı? giriş yap