şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yalancılıkta doktora yapmış insan müsveddesinin burcu
  • sevgili goethe ne guzel söylemiş, " kimi iyi bir dost olduğumu söyler, kimi ise soğuk ve mesafelidir der. aslında beni anlatırken herkes, hak ettiği resmi çizer.”

balik burcu insanin duygularini suistimal edin, iyi niyetini sonuna kadar sömürün, sonra sizi sevmedigi zamanda nefret edin...

kurban olun balık burcuna :)
  • mensubu olduğum iğrenc burc.. resmen lanetli bu aylarda doğanlar :/
  • recep tayyip erdoğan balık burcudur.

" kimi iyi bir dost olduğumu söyler, kimi ise soğuk ve mesafelidir der. aslında beni anlatırken herkes, hak ettiği resmi çizer.” bunun altına erdoğan yaz bak hiç yabancı gelmeyecek. söylemedi diyemezssin, o bunu demiştir dersin. aynı pis jargon.

bu mantıkla;

bu ülkenin yarısı "terörist, yarısı hırsız, yarısı düşman yarısı çöplük yarısı yahudi /israil dölü (başta ben)". çünkü yarısı erdoğan'ı sevmiyor veya eleştiriyor. o da bütün bu kesime hakaret edip yaftalıyor. onlaaaaaarrrr! diyor sonra başlıyor hakaret etmeye.

tekrar ediyorum: uzun soluklu ve şeytani planlar yapan, üçkağıtçı bir burç.
  • en lanet burç bu.
    bir balık burcu olarak söylüyorum biz bunları hak etmiyoruz ..
    etrafımızdaki insan mutlu olsun diye yapmadığımız kalmıyor sonra biz mutsuz oluyoruz.

başkası mutlu olsun diye kendisi mutsuz olan bir burç bulamazsınız lan bir yerde..
  • mallığını doğduğu tarihe yıkan burçtur.
  • ''fish doesn't think, fish knows everything.''
  • balık kurban rolünde gelmiştir dünyaya. tabii ki çok güzel yönleri de vardır ancak artık kapitalizm nesillerde yok olmuştur bu özellikler ve onlarda güce oynamaktadır. kurban aynı zamanda eziklik - özgüvensizlik durumları verdiğinden, mazoşist olduğunu unutmayalım. ezin balık bunu istiyor, ezmeyi bıraktığınız an o sizi ezer ilk eline geçen fırsatta, örnek: (bkz: recep tayyip erdogan)
  • havacılık kanalında ne aradığını anlamadığım burç. ikizler, terazi, kova falan olsa hadi anlayacağım hava grubundan.

yolunu şaşırıp sudan havaya çıkmış burç.
  • başak karşıt burcudur, uzak durmalı. ikizler, aslan ve yayla da geçinemez.

doğal olarak yengeç, akrep ve balıkla uyumludur ama öncelikle oğlak olmak üzere terazi, kova, koç ve boğayla da iyi geçinebilir.