• chelsea teknik direktörü antonio conte beyanı.
    --- spoiler ---

rakiplerimiz arasında psg, barcelona, beşiktaş gibi güçlü takımlar var. şampiyonlar liginde en iyi takımlarla yuzleşmeye hazır olmalısın.
    --- spoiler ---
    ben demiyorum. conte diyor. burada diyor
    edit: bazı arkadaşların futbol bilgisine şapka çıkartıyorum. evet lan. 4 ingiliz takımı birbirleriyle eşleşmeyecek. bu çok değerli bilgiyi dikkate almadan yazdım. çünkü ben gerizekalıyım.
    baslığı dünyanın en büyük kulüplerinden birinin menajerinin açıklamaları şeklinde değil de ergen tribiyle entry döşeyerek açtım.
    ulan daha nasıl başlık açılır bu sözlükte?
  • rakibiniz top class bir takım olup 75-80. dk'da lan sikmeseler bari diyerek hücum oyuncusu çıkarıp savunma oyuncusu alınca konuşalım bunları.

(bkz: jose mourinho)
    (bkz: 9 nisan 2013 galatasaray real madrid maçı)
  • kendilerine real madrid çıkarsa kesin "oh ya iyi beşiktaş gelmedi" diyecektir. hatta chelsea sözlükte "besiktascekme.swf" dolaşıyormuş diyorlar..
  • şunun başlığını açmaya ne gerek var dedirten beyanat. chelsea 2. olduğu için 4 ingiliz takımı ile eşleşemeyecek lider bitirdiklerinden dolayı. e geriye psg, barça ve beşiktaş kalıyor. adam da 3'ünü ayırmadan söylüyor, ne diyecek işallah beşiktaş çekeriz psg ve barça içimizden geçer mi?

not: ş.liginden lider çıkan spor.
  • beşiktaş 14 sene önce de chelsea'yi deplasmanda yenmiş takımdır. niye bazılarına batıyor anlamıyorum.
  • şampiyonlar ligindeki gurur sadece beşiktaş'ın değil tüm türkiyenindir

edit: conte:
    "benim de her zaman tercihim en güçlü takım kimse onunla karşılaşmak. barcelona psg veya beşiktaş'a rakip olabiliriz. bu maçlar içinde hazır olmamız lazım"
  • sergen yalçın'ı tanıyan adam beyanı.
  • eğri oturup doğru konuşalım grubundan lider çıkan takım bu cümlede olmayı hakketmiştir. ama götümüz başımız da oynamasın bu konuda süreklilik olmazsa seneye beşiktaş adını kimse hatırlamaz..
  • link "...you must be ready to face the best teams, we could play against barcelona, against psg, *or besiktas." yani bana en iyi takımlarla oynamaya hazır olmalıyız ama tabi beşiktaş da gelebilir demek istiyor gibi geldi. bayrakları hemen asmayın bence.
  • yav olası bilinen rakipleri saymış işte adam. dün barcelona ve psg gruplarını lider bitirdi. beşiktaş zaten garantilemişti. o hesap.

gruplarını lider bitirmeyi garantileyen diğer takımlar ingiliz (manchaster united, manchaster city ve totenham) olduğu için onları gelme olasılığı yok.

şu an lideri belli olmayan e grubunda ise büyük ihtimalle liverpool grup lideri olacağı için onu da sayması mümkün değil. ama eğer maribor grup liderliğini garantilemiş olsaydı onu da sayardı.

adamın 3 tane olası rakibi var. barca, psg ve bjk. ne yapsaydı? bjk'yi saymasa mıydı? o zamanda da bjk'yi yok sayıyor diye eleştirilirdi. emin olun bjk gelsin diye dualar ediyor kurbanlar kesiyordur.

inşallah chelsea gelir de orda iki burada iki atar yollarız evine daha önce sergen'in yaptığı gibi. beşiktaş'ın chelsea'ye şansı tutuyor. seeeergeeeeeen yaaaalçıııııııııııııın.... o günleri unutmadık.
hesabın var mı? giriş yap