• minyatür golf ile ilgili soruları akla getirir.
  • (bkz: ahmet atakan)
  • (bkz: kodumun tokyo)
  • yok ebenin
  • bir kötü niyet barındırmayan bir davranış, gerçek hayatta da bunu yapan bir sürü insan tanımaktayım zira

(bkz: pinkie pie)
  • bunların kafalarına fırıncı küreğiyle değil, ıslak tuvalet terliğiyle vuracaksın.
    amacın ne mal? entry sayısı artırmak mı? artırınca ne oluyor? madalya mı veriyorlar?
    (bkz: nba ve formula'nın eski heyecanının kalmaması (bkz: #68251654))
  • artık başlığı bile doğru düzgün okuyan olmadığından (bkz: inciciler kime oy verecek sorunsalı) yazılanların alakasız olması da moda gibi bir şey oldu bence.

yakın zamanda başlıkla ilgili birkaç paragraflık yazım yüzünden bir tanesi "bunu bu kadar ciddiye alıp makale yazacak kadar hayatta neyi yaşayamadın" diye mesaj atmıştı. bunlara göre oraya bir cümlelik hiçbir işe yaramayan şey yazıp geçmemiz lazım. maksat benim de adım görünsün. bir de hoşlarına gitmeyen konunun başlığını solda görüp sanki yazmak zorundaymış gibi orayı bok edenler var.

atıyorum şişman kızların tayt giymesi olsun. bunu görüp başlığa girip yemek tarifi yapıştırıp çıkıyor. türbanlıların oje sürmesi olsun mesela. girip "sana ne" yazıyor. ya baba o başlığa zaten ilgilenen girip fikirleri okuyor veya söyleyecek fikri olan yazıyor. benim düşüncem bu. kimsenin başına silah dayamıyoruz. asıl o sana ne tayfası başlıkla alakasız yazıyor. umarım tayfası var bir de. deprem olur umarım herkes iyidir yazmaya gelir. trafik kazası olur umarım ölen yoktur yazmaya gelir. az önce de bir şehir başlığı var. eleman taşınmayı düşündüğüm şehir yazmış. devamında şehri tanıtsa, yaşamayı düşünme sebebini falan yazsa sorun yok. aq biz de senin karar vermeni ve bize duyurmanı bekliyorduk zaten. bize ne lan bundan? sırf şunları uçursalar sözlük biraz okunabilir hale gelirdi.
hesabın var mı? giriş yap