şükela:  tümü | bugün
  • ara ara yazılarına denk geldiğim bir canlı. girilerindeki tutarsızlığı farkedip profiline göz atmamla dehşete kapıldım:

bazen 3 kuşaktan chpli #68893079

bazen de emanet chp oylarına teşekkür eden bir hdpli #73162290

burada hdpye oy veren chplilerin ne kadar omurgasız olduğundan bahsediyor #69153122

burada ise hdpye attığı oydan #67750750
    burada ise kürdistanı kalbinde hissettiğinden #72797144
    burada ise emanet chp oylarının bu sefer hdpye akmayacağını düşündüğü için biraz telaşlı görüyoruz kendisini #73477913

yine aynı giride faşistlerin yüzüne tükürüyor #72797144

burada ise kürtlerin yorum yapacak son kitle olduğundan bahsediyor #72875307

burada 3 kuşaktır chpli ve atatürkçü olan arkadaşımızı, tsk'nın pkkya yaptığı operasyonları kınarken görüyoruz. #69854338

burada ise "ne mutlu türk'üm diyene." diyen atatürk'ün mezarında kemiklerini sızlattığını #73396625

burada "hede hödö yapacağıma travestiyim diye bağırırım!" diyerek homofobikliğin detaylarında geziniyor #67750750

burada ise lgbt onur yürüyüşünde ön saflarda görüyoruz kendisini #69043172

daha bakmadım çünkü yoruldum. bir an önce uçurulmazsa kendi içinde yarattığı ironiyle bir karadelik oluşturup tüm sözlüğü yok edebilir. sevgiler.
  • dayağı yiyince de böyle avutuyolar kendilerini.

yazık la. beter olun iyi ki dövüyolar.

yazmış. doktora şiddeti meşrulaştıran kompleksli bir kara cahil. devlet bunun gibi psikopatları belirleyip denetim altında tutmalı. bugün doktora şiddeti meşrulaştıran yarın kadına şiddeti ondan sonra da çocuğa şiddeti savunur.
  • sözlükte hangi başlıklara yazmış diye baktım ‘am , am suyu ‘ gibi başlıklara katkı sağlamış . diğer başlıklarada sik soklu cümlelerden başka bir şey yazamamış zavallı . mesela büyük ekşi sözlük isyanına “ben memnunum , beğenmeyen siktirsin gitsin” demiş .
  • böyle şey mi olur
  • tek harfi yanlış yazdım diye seviye tespitinde bulunmuş nick altımda. mantık o ki karaların negatif algı oluştururum, işte bunlarla aynı toplumda yaşıyoruz, adam bak bunu yanlış yazmışsın demek yerine gelip nick altımda yazıyor. bu adamlar bir de seviye muhabbeti yapıp birilerini eleştirebiliyor.