şükela:  tümü | bugün
  • sen bir orospu çocuğusun diye özel mesaj atan dengesizin biri.
  • dayağı yiyince de böyle avutuyolar kendilerini.

yazık la. beter olun iyi ki dövüyolar.

yazmış. doktora şiddeti meşrulaştıran kompleksli bir kara cahil. devlet bunun gibi psikopatları belirleyip denetim altında tutmalı. bugün doktora şiddeti meşrulaştıran yarın kadına şiddeti ondan sonra da çocuğa şiddeti savunur.
  • sözlükte hangi başlıklara yazmış diye baktım ‘am , am suyu ‘ gibi başlıklara katkı sağlamış . diğer başlıklarada sik soklu cümlelerden başka bir şey yazamamış zavallı . mesela büyük ekşi sözlük isyanına “ben memnunum , beğenmeyen siktirsin gitsin” demiş .
  • böyleleri yazar, bizler çaylak'ız!
  • böyle şey mi olur
  • tek harfi yanlış yazdım diye seviye tespitinde bulunmuş nick altımda. mantık o ki karaların negatif algı oluştururum, işte bunlarla aynı toplumda yaşıyoruz, adam bak bunu yanlış yazmışsın demek yerine gelip nick altımda yazıyor. bu adamlar bir de seviye muhabbeti yapıp birilerini eleştirebiliyor.
  • seviyesiz, ahlaksiz ve tutarsiz bir mahluk. seviyeyi dusuren entryleri ve argo kullanimiyla kalitesini belli eden yazar. sik-soktan baska entry girmemis
  • #83082310 bu entryme şöyle bir cevap yazmış kişi.

''2500 yıllık gelenek ama askeri soğuktan donuyo. beynini siktigim salağı. çok güzel gelenek. senin gibi salaklar da inanır işte böyle. amk koyunu''

yarın size de böyle hakaretler yazabilir. he deyin geçin. muhtemelen atatürkçü taklidi yapan bir aktrol, böyle böyle insanlarda tepki uyandırmaya çalışıyorlar.

yemezler.
  • cahil.
  • ermenistan'ı ortadoğu'da sanan büyük beyin. kuvvetle ihtimal taşnakçı torunu.