• iyi derece de fizik bilen bir yazardır.
  • okumakta güçlük çektiğim başlık.*
    -bir
    -bira
    -biravar
  • kendi deyimiyle eski bir oyun dinazoru. aynı derneğin, cemaatin üyesiyiz sanırım, eski topraklardan.
  • bana bira verme, entry ver.

diğer arkadaşlar gibi bende nickini uzun bir süre "ben bira vereyim" diye okuyordum. işin garibi alkol kullanmıyorum :)

düşüncelerimin çoğunlukla örtüştüğü, hayata bakış açısını beğendiğim bir genç delikanlı. yazadur çocuk.
  • "ben biraverim, sorularınızı yanıtlıyorum" diye okudu zihnim.
  • ben bir avareyim.

boşluk iyidir sözlük. boşlukları doldurmamalı bazen.
  • 2019 felaket senaryolari ile takibimi kazanmis yazardir, babacan tavsiyeleri ise bonustur.
  • özel mesaj vasıtasıyla hiç tanımadığı insanlara hakaret eden bir ezik.
  • özelden millete küfür etmeyi düstur edinmiş yazar bozuntusu.

böyleleri bir de entry'lerinde düzgün bir imaj çiziyor, millet de bunları adam sanıyor ya, bunu hazmedemiyorum...
  • hakkında, kullanıcı ismi altında küfür ettiği iddia edilen kişi, şahsım.

bu açıklamayı ilk ve son kez yazacağım. bunun sebebi de farklı konularda benden nasıl olur, nasıl yaparım mesajı atmak isteyip, burada yazılan özel mesajla hakaret ediyor tanımlarını önemsemeden mesaj atmalarıdır.

bugüne kadar, özel mesaj yolu ile çok garip mesaj atanlar dışında buna "yaran olaylardaki entrylerin çok siktiri boktan, ekonomi, siyaset ya da bilim, teknoloji kanalında yazdığım uzun yazılar için kim bu kadar şeyi okuyacak amk, özet geç piç ( eskiyen inci argosu) şeklinde mesaj atanlara küfür etmişimdir. bunlar da genellikle, "siktir git" minvalinde günlük hayatımızda duyabilme ihtimalimizin yüksek olduğu küfürlerdir. ifadelerdir.

bunun dışında, çok ağır küfürler ettiğim tek konu var. o da fetullah denen şerefsizin ve onun götünü yalayan yavşakların sözlükteki yazdığı entryler yüzündendir. bunlar da çoğunlukla, cemaat başlıklarında değil, toplumca pek bilinmeyen ünlü ya da fetocu fenomenlerin başlıklarındaki övgüleri yazanlara yönlendirmişimdir.

bunun en önemlisi barış özcandır. eşi cemaat ablalarından, kendisi ise abilerdendir.

zaman gazetesi ve cemaat tabanlı, cemaat içinden olmayana yetki verilmeyen yerlerde çalıştıklarından ötürüdür. hala daha bilim anlatıyor diye, youtube kanalında kendisine para kazandırılmakta, cemaate şöhret ve para girişi sağlanmaktadır.

bu şerefsizlerin dışında kimsenin kalbini kıracak sözleri bırakın konuşarak söylemeyi, yazmayı aklımın ucundan geçirmem. benim ağır küfür eşiğim, götünün kılı ağardığı halde sıçtığı boka hikmet diye yüzüne sürüp, ülkenin içine sıçan gizli ya da açık şakirtleredir.
hesabın var mı? giriş yap