*

• muhteşem bir şarkıdır, değeri bilinmeli böyle sanatçıların. kızımızın sesi insanı o derece rahatlatıyorki sonda o melek gibi sesiyle ettiği küfür zaten başlı başına masa altında zulaladığımız rakıyı açmaya sebep veriyor.
  • karşıma çıkıp durdu, inatla sevmeyi reddettim, nötr yaklaştım. ve en nihayetinde gardım düştü.
    insan ne kadar kaçabilir ki kendinden neticede.

naifliğine aldırmayın. öyle bir siktir çekiyor ki son anda*.
    problemli şarkı..
  • bir gitar ve bir insan sesi. o kadar. güzel bir şarkı'nın başka hiç bir şeye ihtiyacı olmuyor zira.

nasıl bir şarkı biliyor musun bu?

böyle loş bir odada karşılıklı şarap içerken arkada çalsa bu şarkı, susmasa? ama biz birbirimize dokunamasak, yasak! gözlerimizle sevişsek ama dokunamasak birbirimize...

sen en iyisi beni siktir et, bende bir problem var.
  • bizim için bu şarkı "en güzel siktir et diyen kızın şarkısı". çok içten çekiyor.
  • deniz tekin şarkısı. orijinal kayıtta bende bi'problem var olarak geçiyor. sözleri şu şekil.

hayat kolay değil evet
    bana bilmediğim bişey söyle
    telaş, yarış, savaş, barış
    niye,

ben kardelenler arasında sırıtan kimliksiz ot
    sen ayçiçeklerinin yüzünü döndüğü güneş

beni bırak
    takıntılarım var
    insanlara yönelttiğim anlamsız sorular
    beni terket
    valla sorun olmaz
    hoşlarınım yalnızlıktan
    bende bi problem var

hayat uzun bi yolculuk
    götür bilmediğim bi yerlere
    talan, yıkım, bilmem, yarın
    niye,

ben yol boyunca uzanan gri sıkıcı bariyer
    sen vadinin ardında ilk defa görülen deniz

beni bırak
    takıntılarım var
    beni terket
    valla sorun olmaz
    hoşlarınım yalnızlıktan
    bende bi problem var

beni bırak
    takıntılarım var
    beni siktir et
    valla sorun olmaz
    hoşlarınım yalnızlıktan
    bende bi problem var

https://www.youtube.com/watch?v=gr_iyuropcg
  • son iki gündür durup durup dinlediğim beni derinden etkileyen deniz tekin şarkısı.
  • bir haftadır müptelası olduğum şarkı, ve aynı zamanda deniz tekini de çok sevdim. bu parçanın akorlarını her yerde deli gibi arayıp bulamamalarım sonucu kendim çıkarmak zorunda kaldım ve şimdi belki bazılarına yardımcı olur diyerekten buraya progressionı yazıyorum efendim, şimdi ben la notasına çekilmiş bir telli enstrüman kullandığım için em ile başlıyorum, orijinal tonu la minor ama sanırım parçanın. em am g b7 dir efendim standart progresyonu parçanın. nakaratta da aynı akorları falan kullanarak biraz farklılıklar var artık onu da siz şaparsınız, öpüyorum sözlük sizleri.
  • insanlar mı dertlerini büyütüyor yoksa dertler mi insanları büyütüyor* diye hakkında düşündüğüm güzel deniz tekin şarkısı.
  • ne güzeldir seni dinlemesi . ne güzelsin sen!
  • yutamadığınız ne varsa yutamamaya devam eder, gözleriniz kocaman olana dek en yakın odak noktasına dalar gidersiniz, sizden çok başka birini hatırlatır bide, birinci tekil şahışa ve hayata ait boktan bir çaresizliği cesurca anlatmasına rağmen, öyle güzel.
hesabın var mı? giriş yap