şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2015-2016 sezonunu şampiyon olarak bitiren ve 2016-2017 sezonunda da yüksek ihtimalle şampiyon olacak olan beşiktaş,bu başarıların neticesinde elde ettiği ve edeceği gelirlerle, rakipleriyle arasındaki kadro kalitesi farkını daha da belirginleştirerek,önümüzdeki 3 sezona daha rahatlıkla damga vuracak olması sonucunda gerçekleşecek olay.

  2019-2020 sezonunun sonunda beşiktaş, italya liginde juventus'un kurduğu hegomanyanın benzerini türk futbolseverlere tattıracaktır.

  bu süreçte fenerbahçe ve galatasaray, aynı milan ve inter gibi kariyerleri olan ama sadece birbirlerini yenmekle övünecek duruma gelen iki kardeş takım olarak göze çarpacaktır.
 • (bkz: inş cnm ya)
 • mete kalkavanlar, cüneyt çakırlar, aydınuslar, demirlekler, palabıyıklar gibi beşiktaş tetikçisi hakemler olduğu sürece küçük de olsa ihtimal dahilindedir.

  mhk yetmiyormuş gibi bir de üstüne tff ve pfdk eklenince böyle bir çeteyi yenmek zor oluyor. şu an ne yazık ki türk futbolunda beşiktaş çetesi var. fetö gibi futbolun tüm birimlerine sızdılar.
 • dursun özbekler, aziz yıldırımlar ve fikret ormanlar, şenol güneşler oldukça gerçekleşmesi yüksek ihtimal dahilinde olan olay.

  bu daha başlangıç, mücadeleye devam arkadaşlar! yüksel ey beşiktaş!
 • bunlar tinerci dediği sürece, beşiktaş'ın yaptığı işlere saygı duymayıp kibirlendiği müddetçe beşiktaş şampiyon olmaya devam eder.

  geçen sene evsiz barksız şampiyon olduk. feda döneminde çektiğimiz cefanın, biliç dönemi yaşadığımız travmaların acısını çıkartmış olduk.

  bu sene tam rahat edecekken terör ve darbe gibi şeyler nedeniyle gol kralımız ve asist kralımız takımdan ayrıldı. sezonu kapatan caner, uzun süre sakatlanan talisca derken çok zorlandık. şampiyon takım tamamen değişti neredeyse ve yine şampiyon oluyor.

  seneye başka bir hikaye olacak, belki yine bir sürü giden gelen olacak... ama bu renkliler takdir etmek, saygı duymak ve özeleştiri yapmak yerine hakem, federasyon, tiner dediği müddetçe kazanan hep biz olacağız.
 • .....
 • yıldırım demirören'in beşiktaş'tan milyonlarca lira alacağı var. bununla birlikte toroğlu'nun açıklamalarına göre de fikret orman'ın elinde yıldırım demirören'i hapse düşürebilecek belgeler var. yani federasyon başkanı ve beşiktaş'ın arasında karşılıklı tuhaf çıkar ilişkileri söz konusu.

  dolayısı ile beşiktaş zaman zaman oynadığı iyi futbolunu diğer sezonlara da taşırsa, demirören de görevde kalırsa gayet mümkün. lakin bir yolunu bulup özellikle disiplin ve tahkim kurullarındaki şike örgütü yapılanmasını da bertaraf etmeleri şart. sadece vasatın üzerinde bir futbol ve beşiktaş'a mahkum bir tff başkanının varlığı yetmeyebilir.

  (bkz: fikret orman'ın skandal yıldırım demirören itirafı)
 • bu sezondan sonra rakiplerin finansal fair-play olayından dolayı ütopik değildir
 • bu yıl sonu gerçekleşmesi içi geriye 2 tanesi kalacak olan şampiyonluk serisi.
  hem de eze eze!