• beşiktaş’ın efsane türk futbolcusu olmaması

galatasaray ve fenerbahçe’de metin oktay, can bartu gibi efsaneler olmasına rağmen, beşiktaş’ta efsane olan herhangi bir türk futbolcu çıkmaması.

edit: küfür ve hakaret etmeden tartışabilmeyi öğrenebildiğiniz zaman medeni olursunuz.
  • aslı olmayan bir iddia.

bir çırpıda metin ali feyyaz. daha eskilere gitmeye bile gerek yok.

(bkz: başlık ve entry'nin aynı olması)
  • sergen hariç de lan
  • suç seni buraya yazar diye alanda amk.

(bkz: mal sıçmığı)

-----------yazdığım entry'nin ilk hali içindi..

entryde sadece başlığın tekrarı vardı.

'beşiktaş’ın efsane türk futbolcusu olmaması' şeklindeydi. bu sıçıp gitmektir.. sonradan sıvamış--------------
  • oynadığı 439 maçta 382 gol kaydeden (bkz: baba hakkı) beşiktaş’ın futbolcusuydu, türktü ve efsaneydi.

(bkz: t a m a m)
  • metin - ali - feyyaz ya da sergen efsane değildir, hele hele beşiktaş'ın efsanesi hiç değildir.

tıpkı sow-musa-emekine/webo'nun fenerbahçe efsaneleri olmadığı gibi. 1 ya da 2 sezonluk performans ile efsane olunmaz.

mesela fenerbahçe'de uche gelir akıllar ya da alex. belki biraz okocha.
    galatasaray'da bizden çok daha fazla, hem yerli hem yabancı.
    trabzonspor'da bile hami vb. sayabiliriz. lakin beşiktaş için efsane sayılabilecek yerli/yabancı oyuncu akıllara direkt olarak gelmemekte.

var mı zorlasanız çıkarabileceğiniz bir isim? çok merak ettim(k) *

edit: imla
  • ilhan mansız. bu adam muhtemelen dünya nın gelmiş geçmiş en iyi sol beki roberto carlos a gökkuşağı hareketini yapıp geçebilen tek insan.

şimdi düşündüm de galiba gelmiş geçmiş en iyi sol bek marcelo olabilir. evet evet kesin eminim marcelo.
  • çok fazla olması şeklinde güncellenmesi gereken başlık.

baba hakkı, recep adanır, şükrü gülesin ilk aklıma gelenler.
  • (bkz: ney ney ney?)

sergen yalçın, tayfur havutçu, ilhan mansız yazanlar lütfen beni engellesin. feyyaz bile tartışılır aslında da metin ve ali'den kurtarır.
hesabın var mı? giriş yap